Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merek szakítani, félek h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek szakítani, félek h megbánom és nem lesz még 1 olyan aki ennyire szeret. De én nem érzel jól magam vele. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
ha nem érzed jól magad akkor nincs értelme vele lenned. amiatt meg ne aggódj h nem lesz még 1 aki szeret. biztos találsz még 1 hülyét... bocs csak ha ilyet kérdezel akkor nem való neked kapcsolat...
2010. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
szakíts vele..nem éri meg együtt maradni ha nem jó vele..aztán a végén azon kapod magad hogy 30 éves vagy szültél neki 2 gyereket..azért mert "nem mersz" szakitani nehogy megbántsd..:S
2010. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

beszéld meg vele, és tudatsd vele azt is hogy tudod, hogy szeret, de még sem érzed magad jól vele.

és miért nem érzed jól magad ? mert lehet, hogy tudnátok rajta változtatni.

2010. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2 éve próbálunk.mert sok a vita
2010. ápr. 11. 17:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Olyat tényleg ritka találni aki igazán szeret,de ha te nem érzed magad jól,akkor az már nem kapcsolat.


Ha nagyon szeret,mondd meg neki szakításkor hogy miért szakítasz vele és üsd bele a fejedbe,hogy "mindegy mit mond,szakítunk." nehogy megsajnáld. Akkor te is és ő is jobban fogtok szenvedni. Ha tényleg szeret és van esze,megért és elenged.

2010. ápr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szakíts vele most, ha nem érzed magad jól vele, késöbb még jobban fájni fog neki is és neked is.

Meg amúgy is meglehet beszélni vele gondolom értelmesen, hogy neked ez így nem jó.

Ha szeret akkor vagy azt mondja, hogy oké akkor menj, vagy azt, hogy meg fog változni.

Sok sikert!

*J*

2010. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mondnta már sokszor h megváltozik de nem látom
2010. ápr. 11. 18:03
 8/10 A kérdező kommentje:
és mert szeret pont ezért nem enged el
2010. ápr. 11. 18:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Húú én is ilyen helyzetben voltam. Csomószor újrakezdtük, mert ő is mindig azt hajtogatta nekem, hogy soha többet nem lesz olyan pasim mint ő, én meg el is hittem, hogy igaza van. De akárhányszor próbáltuk újra, nem ment, én rosszul éreztem magam vele, nem akartam vele lenni, folyamat összevesztünk, volt, hogy már direkt vesztem vele össze, mert nem akartam vele lenni, nem bírtam elviselni. Szakítottunk két éve után (nagy balhé volt, ő nem volt képes elengedni, de szerencsére nem hagytam magam rábeszélni egy újabb próbára), és most tök jól érzem magam. És jelenleg épp alakulóban egy kapcsi. Szóval ha nem érzed jól magad vele, akkor szakíts, akármennyire szeret, te nem érzed ezt, nem vagy boldog, nem lesz jó vége.
2010. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hiába szeret, ha nem vagy boldog vele.
2010. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!