Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van mit megbanom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van mit megbanom?

Figyelt kérdés
en egy 15 eves lany vagyok es van egy 25 eves baratom akiert oda vagyok (vagy voltam) o mar sok lanyal elt sexualis kapcsolatot es hat nalam is felhozta a dolgot h neki szuksege van erre egy kapvcsolatba.Ezert ugy dontotem h meg lesz hisz en is kivantam ot de sosem mertem megtenni egyik este lejott hozam es kint voltunk az uton setaltunk en en elvittem egy epulethatamege hol sotetseg volt es o leult a lepcsore es en kezdtem vetkeztetni de ez nem fontos lenyeg h akori 2-3 probalkozas utan bele is tudtam ulni es erre eszembe jutott az ovaszer es igy felaltam es elkezdtem oltozni o mondta h hat nem lesz semmi hisz meg nem is elvezett de nem erdekelt ,ost egy kicsit banom h fol keltem nekem ez volt az elso es nem tom h helyes volte h bele mentem hisz meg nem is ereztem semmit a fajdalmon kivul neha banom neha nem o meg azutan egy hetig hivott telefonon de mar 3 napja h nem hivott csak egyszer es akor is egy csaj cincogott bele h szia es aval le is tete persze o nem emlekszik semmire mert azutan ecer fol hivott es megkerdeztem de nem emlekszik ra es tobet nem is tudtamkerdezni mer a telom lemerult es nem hivott azutan mi az oka azt mondta h a kovetkezo jobb lesz mar mindt a sex vajon meg gondolta magat?es meg azt is mondta h buszke ram mert meg 3dikra is visza mertem ulni annak ellenere h fajt. nektek mi a velemenyetek kene banjam az egeszet hisz mindenki azt hiszi h mien szent vagyok h en meg szuz vagyok meg minden es pont en nem vagyok az egyedul a barati korbol!
2010. aug. 9. 23:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
beszelmagyar?
2010. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Tomazolika ***** válasza:
90%
Ékezet ! ne kelljen már mindent dekódolni!
2010. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
igen beszelek.mert te nem?nincs ekezet a bilentyuzeten ezert elnezest
2010. aug. 9. 23:09
 4/18 anonim ***** válasza:
XD Nekem már nem vicces h idióta 15évesekket húznak meg náluk sokkal idősebb kanok. Nincs semmi kihívás benne.
2010. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
drága szivem, a fiú téged csak baszni akart
2010. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
ezt fájt elolvasni, a szemem elhalt mire elolvasta, am ezt elcseszted....
2010. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
XD ez jo!Buszke rad!XD Amugy egy epulet mogott,egy lepcson b@szatni magad....LOL
2010. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 StephanieXx ***** válasza:

10 évvel idősebb a fiú. Megbánni..mostmár ne gondolkodj,hogy mit nem kellett volna.

Legközelebb gondolkodj előre.Ha élsz szexuális életet (személyes véleményem alapján,még korai nagyon nagyon )

akkor védekezz!!!


Egy csaj beleköszönt a telójába??

Nem csodálkoznék,egy 25 éves férfinek vannak igényei.


Többet ne találkozz Vele.Ha számítanál neki,akkor nem engedte volna meg,hogy egy épölet mellett veszítsd el a szüzességed.

2010. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy nincs ékezet a gépen de attól még pontpontvesszőcske csak akad..na meg shift vagy capslock..


15 évesen keresgélj a saját korosztályodban..vagy legalábbis ne a 20évesek világában és akkor több esélyed van arra,hogy ne csak megdugni akarjanak.

2010. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 StephanieXx ***** válasza:
89%

Sok idióta válaszoló!


Én sem értek egyet a lány döntésével,de megpróbáltam normális választ írni.Kultúráltan megfogalmazni.


Azért mégiscsak egy 15 éves kislányról van szó.

2010. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!