Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek adjatok tanácsot?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tanácsot?! Volt egy fiu aki szeretett, de én otthagytam, akkor azt mondta nekem hogy ha megbánom őt mar nemfogom érdekelni. Aztan ahogy szakitottunk ra par hetre nagyon megbantam. és irtam neki egy e-mailt, , , ,

Figyelt kérdés
de nem valaszolt, van aki szerint osszezavartam, mert szerintük szeret, de en meg nem tudok meglenni nelkule.2 dolgot szeretnek kerni toletek ha van vmi idézetetek ilyen temara h vissza szeretnem kapni barmi aron akkor lecci irjatok le, , és szeretnem tudni h ti vajon mit tennétek a helyemben?
2011. márc. 7. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Se veled se nélküled élni nem tudok...
2011. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Erdekes, egy pillanatra azt hittem, hogy rolam szol, mert az en ex baratnom is igy jart. Mondd neki, hogy mindenki megerdemel egy masodik eselyt! Es azt is mondd meg neki, hogy irt egy olyan, aki kemenyfejuskodott mint o es megbanta. Marmint en...
2011. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén szegény fiút.
2011. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Gishart ***** válasza:
Szerintem ne idézetet írj, hanem beszélj vele. S ne levelek útján, hanem személyesen. Bár ez csak az én véleményem. Már csak azért is, mert személyes beszélgetésnél kicsit többet lehet kihallani a beszédből, mint egy levél vagy idézet útján.
2011. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hagyd békén. Miért szeretnéd őt bármi áron? Ha tényleg szereted, akkor azt akarod, hogy jó legyen neki, nem igaz? Azt meg majd ő eldönti, akar-e tőled valamit.
2011. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hagyd mostmár békén. Lehet, hogy beletörődött, hogy már nem vagytok együtt. És eléggé kiszámíthatatlan vagy....
2011. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A helyedben a falba verném a fejem, ütemesen, kellő erővel, kicsit derékból is megsegítve, nem csak úgy nyakból, felületesen.


Megérdemled.


Egy kapcsolat nem kocsma, hogy kedved szerint kimégy, bemégy. Vannak dolgok, amiket nem lehet visszacsinálni.


Kezdjük az elején: MIÉRT HAGYTAD OTT?


Amúgy ne számíts semmi jóra, ha a leveledre legalább dühösen, átkozódva írt volna, az is jobb lenne, mint hogy nem is válaszolt. Talán el se olvasta.

A fiú ezek szerint jobban ismer téged, mint te magadat.

2011. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak azért hiányzik mert most egyedül vagy és nosztalgiázni jó, gondolj a rossz dolgokra amiért szakitotatok szerinted változot azóta bármi hirtelen menöbb lett, kedvesebb....
2011. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kamu
2011. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez attól függ hogy milyen típusú a fiú.

Ha érzelmileg keményebb akkor talán megérné beszélni vele, persze személyesen.

Ha viszont lelkileg érzékenyebb akkor hagyd békén ha már egyszer kidobtad.


Én csak saját magamból tudok kiindulni. Ha engem kidobna egy nő akit mindenkinél jobban szeretek akkor az valószínűleg lelkileg annyira megtörne,hogy személyesen találkozni vele vagy akár telefonon beszélni sem akarnék vele jó hosszú ideig.

2011. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!