Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek adjatok tanácsot?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tanácsot?! Volt egy fiu aki szeretett, de én otthagytam, akkor azt mondta nekem hogy ha megbánom őt mar nemfogom érdekelni. Aztan ahogy szakitottunk ra par hetre nagyon megbantam. és irtam neki egy e-mailt, , , ,

Figyelt kérdés
de nem valaszolt, van aki szerint osszezavartam, mert szerintük szeret, de en meg nem tudok meglenni nelkule.2 dolgot szeretnek kerni toletek ha van vmi idézetetek ilyen temara h vissza szeretnem kapni barmi aron akkor lecci irjatok le, , és szeretnem tudni h ti vajon mit tennétek a helyemben?
2011. márc. 7. 18:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, én sem fogadnálak vissza. Ha egyszer eldöntötted, akkor tartsd ezt tiszteletben. Gondolom nem 1 perc alatt beszéltétek meg az ügyet, volt időd agyalni rajta.
2011. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Békén hagynám. Okos a srác, az eszére hallgat, nagyon nagyon nezés neki, de megcsinálja. Nem akar máskor így járni. Világosan megmondta. Azt nem értem, hogy mersz ezek után még próbálkozni ála. Nem mintha engem ez zavarna, csak fura.

Úgy érzem igen fiatal vagy még, biztos tudsz mást találni, ha ő már nem lesz neked. Ilyen a fiatalok élete keresgélik az igazit (vagy még nem ).

Én békénhagynám bármilyen nehéz is. Hidd el lesz másik akit szerethetsz !

2011. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"ha szereted .. elengeded .

A FASZT .

ha szereted .. harcolsz érte . !  "

AZ egyik hozzászólásról ez jutott eszembe. :)

Tudom, hogy már régi kérdés. Na és végül mi lett veletek?

2012. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!