Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mindenkivel flörtöl....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindenkivel flörtöl. Mondtam neki, hogy ez bánt. Erre szakít. Miért?

Figyelt kérdés

azzal tulajdonképpen zsarol, hogyha nem változom meg és féltékeny vagyok, akkor vége.

mert amit én flörtölésnek minősítek, az a részéről ártatlan beszélgetés. csupán a beszélgetéseiből simán lejön a csajoknak, hogy odavan értük....és mindenzt mellettem.

miért hiszi azt, hogy zsarolással hirtelen majd tudok benne bízni????

miért nem látja, hogy egy nőnek törődés kell egy másik nő előtt, ahhoz, hogy bízzon a párjában?

hiába mondom neki, csak azt hajtogatja ő nem flörtöl és én nem vagyok normális.

mi tudok tenni?


2010. aug. 9. 11:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ácsi.


ha szakított veled,akkor már nem a párod, igaz?????

2010. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

ő zsarolásnak használja a szakítok veled mondatot!!!

másnap mindig úgy tesz, mintha mi sem történt volna.

tehát azt mondja, ha nem változom meg, szakítunk.

vagy találsz mást magadnak, meg én is.

aztán ír egy sms-t, hogy szeret.

szóval csak az idegbajt hozza rám.

2010. aug. 15. 12:14
 13/20 A kérdező kommentje:

ahelyett mondjuk, hogy ölelgetne inkább más csaj előtt. nem pedig flörtölne. ezzel még bíznék is benne, és minden happy lenne.

de inkább ordít, ha nem hagyom abba, vége.

és én eldugulok.

de nem bízom benne....

és kezdődik előlről

2010. aug. 15. 12:16
 14/20 anonim ***** válasza:

Ejtsd pofára, szakíts te vele.

nemtommármikorírtam.

2010. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy ennek már nincs túl nagy jövője, de amíg tart, addig talán érdekes lehet kipróbálni, hogy te kezdesz el flörtölgetni másokkal, arra vajon hogy reagálna.. (Persze lehet, hogy csak jól leb@szna, miközben váltig állítaná, hogy de ő nem. De akkor is flörtlgethetnél te is kicsit! Már csak azért is, hátha az egyikben megtalálod az új várományost.)
2010. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

társkeresőzök...

és nem találok senkit, aki tetszik!!!

mert lehet lelkileg le vagyok kötve...

érdekes, hogy a páromnak rengeteg lány tetszik, nekem meg senki.

ez az igazi "ördögi kör"

hihetetlen, hogy csak a szakítás a megoldás.

nem akarom elhinni, még most sem.

hogy két ember ennyire ne illjen össze, bárhogy szeretik egymást...ezt nem hiszem el, ha nem velem történik

2010. aug. 15. 12:38
 17/20 A kérdező kommentje:

ja és ha "pofára ejteném" akkor is váltig meg lenne győződve, hogy én voltam feleslegesen féltékeny!!

nem látná, hogy igazam van!

szóval ezzel se látná önmagát!

2010. aug. 15. 12:39
 18/20 anonim ***** válasza:

A társkereső olyan csíra.. Nem szoktál partizni menni barátokkal? (Nem a kokszozós dizsizős megapartikra gondolok, ahol jellemzőbb az egyszeri dugás, hanem kis baráti összejövetelek, kocsmázás, házibuli félismerősöknél, akik elhozzák a barátaikat, ilyesmik.) Ha nem is feltétlenül pasizol be a legközelebbi kimozdulásnál, de kialakíthatnál magadnak egy önálló világot, amiben ő nincs benne! Vannak őtőle független barátaid? Valamilyen tevékenység, amit szívesen űzöl, de a pasidhoz nincs köze? Ezek lehetnek az elszakadás első lépései. Mert ha rá építettél mindent, akkor nem csoda, hogy képtelen lenél elszakadni. Pedig ha ez a flörtölésdolog ennyire zavaró és ennyire patthelyzetet eredményez, akkor lehet hogy érdemes eljátszani a gondolattal, hogy milyen lenne nélküle. Persze tudom, hogy szereted, ráadásul nem tetszik senki más.. Így nehezebb. (Nekem szokott, pedig imádom a pasim és minden jól működik. Mégis néha rámtör a pasizhatnék. Igaz, már 2 éve járunk. De ez biztosan alkat kérdése is. Ő pl. rá se nézne másra.) De nem vonz a szabadság? Ha már nagyon kikészít az egész, lehet hogy vágyni fogsz a függetlenségre és nyugalomra.

Azt persze én sem tudom, hogy nem te reagáltad-e 5túl, hisz nem voltam jelen, de most abból indultam ki, hogy nem csal a megérzésed és tényleg ő a rossz.

2010. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy az én oldalamról nézted

igazad van, mindent őrá építettem!!!

nincsenek barátaim, nem járok sehova, ez az oldal az egyetlen, ami egyáltalán otthonról kimozdít (otthon nincs netem)de még a net is csak Róla szól

őrá gondolok minden percben

még a munkahelyem is tönkrement, mert mikor veszekedtünk(megint egy szakítás) fel is mondtam, mert nem akartak elengedni, de nekem meg bőgnöm kellett. persze másnapra akkor is kibékültünk.

az egész életem káosz nélküle

nem is tudom, hogy szerezzek barátokat

egyedül csak nem megyek be sehova, hogy hello.

de KÖSZÖNET

2010. aug. 15. 13:13
 20/20 anonim ***** válasza:
Értem. Esetleg voltosztálytársakkal felvenni a kapcsolatot? Vagy a közös barátaitokkal nem szoktatok elmenni ideoda, ahol újabb arcok bukkannak fel? A jelenlegi vagy a leendő munkahelyeden jófej emberek? Valahogy érdemes próbálkozni. Amúgy vadidegen heléyre én se mentem be soha, hogy heló, de sokszor voltam már olyan házibulin, ahol csak egy embert ismertem, a többit nem. De megfelelő pozitív hozzáállással tökjó volt. Így ismertem meg a barátomat is, és még csomó embert.
2010. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!