Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mindenkivel flörtöl....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindenkivel flörtöl. Mondtam neki, hogy ez bánt. Erre szakít. Miért?

Figyelt kérdés

azzal tulajdonképpen zsarol, hogyha nem változom meg és féltékeny vagyok, akkor vége.

mert amit én flörtölésnek minősítek, az a részéről ártatlan beszélgetés. csupán a beszélgetéseiből simán lejön a csajoknak, hogy odavan értük....és mindenzt mellettem.

miért hiszi azt, hogy zsarolással hirtelen majd tudok benne bízni????

miért nem látja, hogy egy nőnek törődés kell egy másik nő előtt, ahhoz, hogy bízzon a párjában?

hiába mondom neki, csak azt hajtogatja ő nem flörtöl és én nem vagyok normális.

mi tudok tenni?


2010. aug. 9. 11:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
1értelmű hogy nem tisztel és nem szerelmes. keress jobbat.
2010. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnos igaza van az előttem lévőnek. Ne hunyászkodj meg, mert nagyon nehéz az ilyen ördögi körökből kilépni. Neked szerencséd volt, mert ő szakított. Most azt hiszi, hogy majd te kérsz bocsánatot...szerintem ejsd pofára..


Persze van olyan lehetőség is, hogy te regalálod túl a dolgokat és neki lett már elege. Ha ez a verzió igaz, akkor viszont tényleg kérj bocsánatot!


L/18

2010. aug. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Egyetértek az előzővel! Ha kicsit is tisztelne elgondolkodna rajta, hogy megbánt ezzel. Jobbat érdemelsz;)
2010. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

ő saját magát szentnek hiszi

csak más csajok nem...

ebből meg én sem...

ő teljesen ártatlannak tartja magát

mintha természetes lenne flörtölni egy bnő mellett.

ha szakítunk is, annyit lát én voltam a hárpia.

2010. aug. 9. 12:14
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a szakitó féllel!Nem szereted a másikat.A féltékenység,az nem szeretet.Magadat szereted,nem a m ásikat,félted a poziciódat a kapcsolatban.Én is igy tettem volna.
2010. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nem a pozíciómat féltem, hanem hogy kidob más nő miatt, mert nagyon sok jó nő van, és ő imádja a nőket
2010. aug. 9. 20:38
 7/20 anonim ***** válasza:

hihihi :D le is irtad.Attól félsz hogy lecserél.TEHÁT,félted a poziciódat :D nem gáz.Az a gáz,ha magadnak hazudsz.Másnak nyugodtan,csak magadnak ne.Az a legnagyobb önbecsapás.Van egy mondás féle,amit remélem meg fogsz érteni.Lehet nem szó szerint idézem.A szép fiúkkal mulatjuk el a fiatalságunkat,de a csúnyákhoz megyünk hozzá :D

És még valami.Nyugodtan menj el önismeretet tanulni valakihez,van ma már egy csomo ilyen.Ez meg fogja erősiteni az önbizalmadat.Sok sikert :)

2010. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
ha van önbizalmam, akkor is flörtöl másokkal...
2010. aug. 10. 19:44
 9/20 anonim ***** válasza:

de akkor te nem így reagálnál rá. Ő (feltéve h nem túlreagálod) már nem szeret eléggé, vagy egyszerűen ilyen, h nem elég neki egy csaj. sztem keress jobbat.

De ha csak túlreagálod, akk te vagy nagyon féltékeny, és kicsit elkell engedni a párod.

2010. aug. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

ok elengedem

köszi a tanácsot :)

és közben keresek mást, amíg elnézem a flörtöléseit

ez lesz a legjobb

mégegyszer köszönet

2010. aug. 15. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!