Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátomat, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátomat, de ő mindenkivel flörtöl. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
és ezért minden csaj azt várja mikor találkoznak megint, mikor beszélgetnek megint, mikor jönnek össze.(mert amúgy jó pasi) a barátom meg elvileg nem foglalkozik komolyabban velük, mert engem szeret. de minden nap kísértésben van így, és félek, hogy egyszer "elgyengül".és félek így elmennek az éveim pocsékba és öreg leszek, gyerek, család meg sehol.
2010. aug. 6. 09:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

flörtölj te is jól levehetően, ha a barátod veled van.

ha szól majd, hogy zavarja, akkor vágj vissza azzal, hogy téged is zavart. ha nem szól, akkor hagyd el, mert nem érdekli mit csinálsz.

2010. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Es ezt nem lehetne igy neki is elmondani? Talan akor nem dumalna meg flortolne mas csajjal
2010. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

"flörtölj te is jól levehetően, ha a barátod veled van.

ha szól majd, hogy zavarja, akkor vágj vissza azzal, hogy téged is zavart. ha nem szól, akkor hagyd el, mert nem érdekli mit csinálsz."


- Igen, de legfeljebb általános iskolában működik így. Fenlőtt emberek meg szokták beszélni a próblémájukat.

2010. aug. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

mindig letagadja

nincs értelme elmondani

ő ilyen nyitott egyéniség

a legrosszabb, hogy nekem nehezemre esik flörtölgetni, mert senki nem tetszik, csak a barátom

lehet nem illünk össze.

2010. aug. 6. 09:29
 5/18 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem, hogy te inkább büszke vagy rá.


Ha mégsem akkor kérd meg hogy ne csinálja, és ha nincs változás, hagyd el

2010. aug. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"nincs értelme elmondani

ő ilyen nyitott egyéniség "


- Akkor ezek szerint Te így szerted, nem?

2010. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

már családalapításról beszélgetünk, nem arról van szó, hogy büszke vagyok rá, hanem hogy így tudok e rá alapozni, vagy csak elviszi az éveimet

mert ő teljesen más velem 4 fal között, illetve, ha bárhol megjelenik egy másik nő. akkor valahogy nem is létezem a számára.

szilveszterkor is bevágta a csajoknak, hogy "rendezzünk vizespólós versenyt"

egyedül az én pasim volt ilyen szilveszterkor. mindenkinek a barátja normális volt.

2010. aug. 6. 09:42
 8/18 anonim ***** válasza:
Most mi döntsünk helyetted?
2010. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

ha nem szeretném, nem szenvednék attól, hogy ilyen, és amikor összejöttünk ezt még nem tudtam róla.

szóval nem ezért szerettem őt meg, hanem azt hittem normális és lehet vele komoly kapcs.

csak azt nem tudom ilyen jellem belefér e egy komoly kapcs-ba, vagy előbb-utóbb más fogja érdekelni?

2010. aug. 6. 09:44
 10/18 anonim ***** válasza:
Egyébként az említett példa sehol nem flörtölés, legfeljebb egy gyerekes megjegyzés.
2010. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!