Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátomat, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátomat, de ő mindenkivel flörtöl. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
és ezért minden csaj azt várja mikor találkoznak megint, mikor beszélgetnek megint, mikor jönnek össze.(mert amúgy jó pasi) a barátom meg elvileg nem foglalkozik komolyabban velük, mert engem szeret. de minden nap kísértésben van így, és félek, hogy egyszer "elgyengül".és félek így elmennek az éveim pocsékba és öreg leszek, gyerek, család meg sehol.
2010. aug. 6. 09:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

nem, csak ti mit tennétek a helyemben?

járnátok ilyennel vagy nem?

2010. aug. 6. 09:45
 12/18 anonim ***** válasza:
Mit számít a mi véleményünk?
2010. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

abból a gyerekes megjegyzésből, mit gondolnak a csajok?

hu kíváncsi a melleimre.

ennyit arról, hogy ez nem flört

2010. aug. 6. 09:46
 14/18 A kérdező kommentje:

a vélemény azért számít, mert már magamban sem tudom eldönteni, hogy én gondolkodok rosszul és ő egy szent?

vagy pedig a többség szerint sem megbízható jellem az ilyen

ezért szükséges mások véleménye

2010. aug. 6. 09:48
 15/18 anonim válasza:
Értem miről beszélsz.ugyanebben a helyzetben voltam...de nekem az önbizalmam is elveszett emiatt...és végül én csináltam hülyeséget....:(amit azóta is bánok
2010. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

jéééé

nekem sincs önbizalmam már!!!!!

és miért bántad meg??? mit tettél?

visszamennél a szenvedésbe?

most jobban szenvedsz?

mesélj!

2010. aug. 6. 09:55
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem fog tetszeni a válaszom: veled van a baj, nem a barátoddal. Te is abban a tipikus női betegségben szenvedsz, hogy folyamatosan butaságokon agyalsz és bolhából csinálsz elefántot.

pl.:

"szilveszterkor is bevágta a csajoknak, hogy "rendezzünk vizespólós versenyt" "


Jézusom.. és te ezen kattogsz szilveszter óta? Látod itt van a baj.


Amúgy én is olyan vagyok.. ha tudok flörtölök, nevetek, hülyéskedek, még akkor is ha ottvan a barátnőm. De az én b.nőm egy laza csaj, veszi a poént, volt hogy ő ment oda a csajhoz aki flörtölt velem, hogy "kéne mi?! borsos ára van, de megbeszélhetjük".. persze csak poénkodott, és mindenki nevetett rajta egy jót... lazulj el egy kicsit, ne stresszeljél folyton butaságokon.. az amúgy is egészségtelen.


Inkább legyél rá büszke, hogy jó palid van és poénkodj el te is. (az nekünk amúgy is jobban bejön mint a hiszti)

2010. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

nehéz lazának lenni, de próbálkozom

köszi

2010. aug. 6. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!