Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most erre hogy máshogy reagálh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most erre hogy máshogy reagálhattam volna? Ti szakítanátok ezért?

Figyelt kérdés

A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt.Én szűz vagyok, ő nem.


Tegnap este együtt voltunk, és orálisan kielégítettem, mire ő ezt viszonozta, de miután elélveztem nem akarta abbahagyni. Nem akartam folytatni egyrészt nekem utána pár percig kellemetlen ha a csiklómat "birizgálják", másrészt még nem vagyok kész a szexre. Ezt már párszor meg is beszéltük, azt mondta vár, mert szeret.


Én feküdtem, úgy voltam vele, hogy biztos odamászik mellém, ehelyett láttam, hogy szeretkezéshez készül.Vagyis épp behatolni szeretne.Egy kicsit bepánikoltam.


Szóltam neki hogy álljon le, de mintha meg sem hallotta volna. Próbáltam ellökni a vállán. Mondtam neki, hogy nem akarom, és fejezze már be.


Ellöktem magamtól, ő elkezdett hebegni habogni, hogy nem tudta mit csinál, és hogy ne haragudjak rá, nem volt magánál már annyira kívánt.


Ez most akkor azt jelenti, hogy ha következő orálra kerül a sor akkor megint azon filózzak hogy le kell e állítanom?


17L ő 19F


2010. aug. 7. 17:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

ÉN sem tudom mit akadnak ki egyesek az 5 hónapon ??? Lehet neked még ő az eslő komoly kapcsolat és nem csak a pároddal ismerkedsz, hanem úgy egyáltalán a másik nemmel !!!

Ha még nem állsz készen rá, akkor semmiféleképp ne tedd meg, mert az egy nagy baromság lenne !

Itt nem az idő , a hónap dönti el törvényszerűen, hogy készen állsz, ha fejben nem állsz még kész, lehet nem fogsz két vagy három hónap múlva sem, de ezt úgyis érezni fogod !

Rám másfél évet várt a pasim anno és kibírta 17 voltam amikor elvesztettem ő pedig 20 , mehetett volna ő is és dughatott volna orrba szájba más 18-20 éves lányokat , de nem tette ! Halom petting és figyelmesség ! Ilyen nem fordult nálunk elő, de olyan igen, hogy már nem bírt magával és otthagyott:) , lenyugodott és vissza jött , ennyi :))) még utána 2 évet voltunk együtt és a mai napig nem bántam meg, hogy ennyit várattam !!!!

2010. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Utolsónak van igaza. Máskor meg azon vannak felháborodva az emberek, hogy rövid után összefekszik valakivel... 5 hónap után mondjuk tényleg lehetne csinálni, de azért mégis jobb így, mintha 2 hét után nem? El kellene dönteni, hogy akkor melyik változat az elfogadottabb, nem szidni mindenkit össze-vissza, akármit tett.

Amúgy kedves kérdező, neked kell döntened, hogy mi legyen, beszéld meg vele, amikor épp tiszta a feje, biztosan tudtok kompromisszumot kötni. De gondolkodj azon is, hogy egyáltalán lefeküdnél-e vele,ezt abból gondolom, hogy rögtön az elutasításra gondoltál, nem pedig arra, hogy engedj-e neki valamikor. Amúgy nem szakítnék, előfordul ez. Azt tedd, ami neked jólesik. Remélem segítettem. :) 18L

2010. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
23%
Hát mire készülsz ennyit, túlélőtáborra? Egyébként nem baj, ha még nem vagy felkészülve, de nem értem, hogy akkor minek elégíted ki orálisan. Szóval ha ennyire várnod kell még, akkor minek tolod a képébe a mézesbödönt? Vagy vársz, vagy csinálod. Persze hogy elborul az agya az embernek, és elég nagy szemétség tőled, hogy ezért még a szakítás is az eszedbe jutott. Szerencsétlen srác.
2010. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Na persze a srác a szerencsétlen, mert nincs felkészülve a barátnője a szexre !! és orálisan azért ki van ugyan elégítve, tehát oka a panaszra nuku szerintem !

akkor ezek szerint az a jó, ha a lány odadobja magát akár akarja , akár nem ! Én elhiszem, hogy a legtöbb lány ilyen, akár felvan rá készülve, akár nem , mert sokan azért vállalják be az elsőt, mert ciki szűznek lenni !

2010. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

1 év 1 hónapja vagyok együtt a barátommal és még nemfeküdtünk le, de már többször is feljött. Meg mondtam neki nyíltan és érthetően h nem, még nemakarom. Ezenkívűl már minden volt köztünk, és sosem borult el az agya, ha éppen minden volt már csak az nem... sztem én szakítanék. Valószínűleg többre vágyik, mint amit egyenlőre te tudsz nyújtani, keresse másnál a boldogságát, ha nem képes várni

17/L

2010. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!