Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most erre hogy máshogy reagálh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most erre hogy máshogy reagálhattam volna? Ti szakítanátok ezért?

Figyelt kérdés

A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt.Én szűz vagyok, ő nem.


Tegnap este együtt voltunk, és orálisan kielégítettem, mire ő ezt viszonozta, de miután elélveztem nem akarta abbahagyni. Nem akartam folytatni egyrészt nekem utána pár percig kellemetlen ha a csiklómat "birizgálják", másrészt még nem vagyok kész a szexre. Ezt már párszor meg is beszéltük, azt mondta vár, mert szeret.


Én feküdtem, úgy voltam vele, hogy biztos odamászik mellém, ehelyett láttam, hogy szeretkezéshez készül.Vagyis épp behatolni szeretne.Egy kicsit bepánikoltam.


Szóltam neki hogy álljon le, de mintha meg sem hallotta volna. Próbáltam ellökni a vállán. Mondtam neki, hogy nem akarom, és fejezze már be.


Ellöktem magamtól, ő elkezdett hebegni habogni, hogy nem tudta mit csinál, és hogy ne haragudjak rá, nem volt magánál már annyira kívánt.


Ez most akkor azt jelenti, hogy ha következő orálra kerül a sor akkor megint azon filózzak hogy le kell e állítanom?


17L ő 19F


2010. aug. 7. 17:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
73%

Rugd ki azonnal.

Ő semmivel nem jobb, mint ha egy idegen megerőszakolt volna.

2010. aug. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Látjátok, az ilyen férfiak miatt, akiknek 1 hónap után oda kéne adnia magát egy csajnak, titulálják a nőket ribancoknak.


Nem izgattam fel, ha úgy adódik, miután én elélveztem ha látom rajta, akkor még egyszer kielégítem őt, de most nem engedte...

2010. aug. 7. 17:58
 13/25 A kérdező kommentje:

"""""ha már hajlandó voltál lesz*pni, akkor mi a bajod? """"



Már ne haragudj, de a petting nem egyenlő a szexszel. Azért, mert lesz*pom, hogy a te szavaiddal éljek, miért lennék köteles folytatni?

2010. aug. 7. 18:00
 14/25 Futurare ***** válasza:

Ilyen van. Az ember is állat, csak két lábon jár...


Ösztönöket nem lehet legyőzni, ha le is lehet nagyon nehéz.


Mit is vársz?


Am ha épész, akkor nem erőszakít...



Kalandozó

2010. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Futurare ***** válasza:
65%

Az kimaradt, hogy becsülendő az elv, miszerint nem adod magad könnyen. Viszont ez manapság nem állja meg a helyét, mert az az ideális, hogy "14 és hahaha"".



Kalandozó

2010. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ne egy olyan oldalon várj választ, ahol általános a "2 hét után muszáj szexelni" elv.

Ha egy pasi nem bírja megérteni, hogy pláne 17 évesen nem csak a szexért jársz vele, akkor lapátra vele. Nem járnál jól vele. Inkább keress egy normális pasit!

2010. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
37%
Nő vagyok, de én sem értem mire vársz még? 5 hónap alatt már rég felkészülhettél, mit akarsz még? Mitől félsz? A szüzesség elvesztése nem egy nagy dolog, nem változik meg semmi azon kívül hogy nem lesz szűzhártyád. A szex meg nem egy rossz dolog, a jóval meg minek ennyit várni?
2010. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
82%

én egy hihetetlen önuralommal és önfegyelemmel bíró srác vagyok, de mikor szűz barátnőm volt biza' én is sokszor alig bírtam visszafogni magam, mikor felizgatott, és mégsem történt semmi. legszívesebben kirohantam volna a világból mikor mondta hogy "Még várjunk vele".

Szerettem és vártunk is -igaz mi csak 2 hónapot(na ki a király?:D)- és jó volt mindkettőnknek mikor végre megtörtént.

ne csodálkozz hogy hajtják a hormonok mikor felfújtad a tesztoszteronmámort a fejébe

legközelebb egyszerűbb lenne ha közvetlenül akkor állítanád le mikor meg volt az orgazmusa, nem akkor mikor te élveztél ő pedig újra felpumpálódott

váltsatok először ő dolgozzon meg téged aztán te őt és akkor nem lesz akkora probléma leállni, legalábbis ez a saját tapasztalatom

19/F

2010. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
68%

Ezért szakítani, pláne ha még bocsánatot is kért? :O Az is csoda, hogy 5 hónapig kibírta. Én a helyedben örülnék neki, hogy valaki ennyire kíván engem...

L/18

2010. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha le lehetett állítani normálisan, akkor nem szakítanék. De azért paráznék rajta, hogy lehet legközelebb annyira nem bír magával, hogy megerőszakol.

Te ismered, neked kell tudni, mennyire lehet benne megbízni.

Nem tudom amúgy ezen az 5 hónapon minek kell kiakadni. Azért itt ki is elégítette a srácot, szóval még azt sem lehet mondani, hogy csak húzza az agyát...

De amúgy gumi nélkül neked akart esni? Vagy szedsz tabit?

2010. aug. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!