Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólsz ehhez? Nekem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólsz ehhez? Nekem nem esett jól. /bár sztem neki se, de lehetett volna kicsit megértőbb. /

Figyelt kérdés
Barátommal féléve járunk, és nagyon szeretjük egymást. Egyik nap mondta, hogy nem sokára lesz egy buli, és megkérdezte, hogy el nem mennék-e el vele, meg haverokkal a közeli faluba, este 9-től 5-6ig tartó "füvesparti"-ra. Tudja rólam nagyon jól,hogy nem szeretem a partikat, és ilyenkor már busz se jár, és nála se tudnék aludni, báár el se engednének... Ezt elmondtam neki udvariasan, és te sértődötten azt mondta, hogy de ő egyedül lesz akkor, és hogy mindenkinek ott lesz a csaja...
2010. aug. 7. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
el nem mennék-e el vele.... te is beszélni jól magyar nyelv
2010. aug. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fű az nem jó dolog, nem mennék el vele.
2010. aug. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
érdekes ember ha ilyenen besértődik. én tökre megérteném ha nem szereted a bulikat ráadásul így hogy el sem engednek.
2010. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bocs helyesírás miatt :\ este van már..
2010. aug. 7. 00:17
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Este van már és bepippantottál.
2010. aug. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fuvesparti?... Alap, hogy kihagynam, es kepes lennek megtiltani paromnak is, hogy elmenjen ra, pedig nalunk szaba kezet kap mind a ketto fel, de ha elmenne, valoszinuleg hajitanam is ki az utcara, nem erdekelne a jegygyuru.
2010. aug. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem sem engednek el ilyen sokáig.. De a barátom abszolút megértő, persze mindig nyafog, h próbálkozzak, de megérti, ha a szülők makacsok. Am meg, ha a haverjaival lesz, akk miért unatkozna? A fűvel sztem nincs olyan nagy baj, ha csak ritkán csinálják, engem pl nem ez tartana vissza. Egyébként szerencsés vagy, h a barátod így ragaszkodik :P (ha nem értettem félre) 18/L
2010. aug. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!