Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van ez így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez így?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nekem olyan "problémám" lenne, hogy van egy barátom (általános párkapcsolat), de midnig hülyék velem (féltékenyek mert a családommal mi nyaralni megyünk, van sok barátom stb.). És annyira igazságtalannak tartom hogy mindig mindenkinek lesem a kivánságait és mindent megteszek a kapcsolat érdekében (kivéve "azt a bizonyos dolgot" mert én még erre nem készültem fel) és ilyenek velem. Aki egész életében csalja a párját, nem foglalkozik vele, bántja és stb. az mindig talál magának valami tök aranyos jo fej srácot/csajt. Szerintetek bennem van a baj?
2010. aug. 4. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nem gond,én is ilyen vagyok=)
2010. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod szerintem.

Ha rosz ez így neked keress valaki mást.

2010. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
he?most miről van szó????nyelvtan öregem....
2010. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem figyeltem a nyelvtanra... :S Örülök ha nem csak én vagyok ilyen ^^
2010. aug. 4. 19:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!