Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs miről beszélgetnünk, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs miről beszélgetnünk, az azt jelenti, hogy kifulladtunk?

Figyelt kérdés
Több, mint 1 éve vagyunk együtt, a napi beszámolókon kívül nem beszélgetünk egymással. A szüleimnél jól működő "vita"beszélgetés nála nem válik be. És már nekem sincs kedvem kezdeményezni. Aggódjak?
2010. aug. 3. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, kezdhetsz.
2010. aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy igazi társ mellett a kínos hallgatás nem is olyan kínos.
2010. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, elég valószínű, hogy ennek a kapcsolatnak itt vége. Nincs ebben semmi természetellenes, egyszerűen elmúltak azok az érzések... Beszéljétek meg, hogy felakarjátok-e frissíteni a kapcsolatot vagy sem, és ezek alapján döntsetek, hogy van-e folytatás...
2010. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mi is csak a napi dolgokról beszélünk, vagy a ha van probléma akkor arról, tervekről, egy filmről amit épp együtt néztünk, haverokról.Szóval mindig van miről beszélni, max nincs hozzá kedve az embernek.Tervezzetek nyaralást és beszéljetek arról, h. mit fogtok csinálni, mit visztek magatokkal.Vagy ha csak olvastok vmit arról véleményt lehet mondani.Vagy milyen volt az aktuális szex, vagy kinek mi a vágya stb.Szóval azért elég tágas a skála
2010. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy közös háztartásban éltek e, de szerintem a hosszútávú kapcsolatokban első beszédtéma a tervezgetés.

Biztos nektek is vannak álmaitok, terveitek.

A napi történések mellet, mi mindig ezekről beszélgetünk.

A kapcsolatok egy idő után átalakulnak, ez nem feltétlen a kihűlést jelenti.

2010. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
velünk is ez volt, a végén a barátnőm 2 másik fiúval kavart, és később derült ki, hogy hónapok óta... azonnal szakítottam.
2010. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyrészt ez természetes dolog, hogy az embernek egy kapcsolat - vagy barátság - elején több mondanivalója van, amikor még nem ismeri olyan jól a másikat. Aztán egy idő után már azt veszi észre az ember, hogy a másikat teljesen ismeri, már nincs róla mit kérdezni. Itt szokott sok párkapcsoalti krízik bekövetkezni. Holott attól még lehetne beszélgetni, csak mondjuk ahogy fogalmaztál, hétköznapi dolgokról. Embertől is függ, van olyan csaj, akivel szinte a semmiről is órákat el tudunk beszélgetni, másnál meg szinte semmi. Szóval ez sem egy emebren múlik. Mindenesetre egyrészt ne legyél elutasító, még a téged kevéssé érintő témákban sem, másrészt történik a környezetetekben annyi dolog, amiről bőven van mit kibeszélni, harmadrészt meg szervezzetek kicsit több közös programot! ;-)
2010. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

kezdhetsz..

Vége lesz a vége..nem sokára

kihűlt a kapcsolatotok..

2010. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet, hogy ez azt jelzi, már nem vagytok megfelelő lelki vagy szellemi társai egymásnak. Ez jelentheti a kapcsolat végét, de nem baj, lesz majd másik, akivel jobban megértitek egymást.

A "vita" alatt veszekedést, csipkelődést értesz? Mert ha valaki azzal próbálna belőlem beszélgetést kicsikarni, akkor nem prognosztizálnék hosszú életet a kapcsolatomnak tekintve, hogy csendes, de határozott természetű vagyok. A barátodnál ez máshogy is lehet, de azért vigyázz vele, ő is férfiból van. :)

2010. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A "vita" beszélgetést rosszul fogalmaztam, nem veszekedés, inkább olyan vita, ahol kíváncsiak vagyunk a másik véleményére és nem lenyomni akarjuk a másikat. Sajnos ezt a párommal nem tudom alkalmazni, mert neki 1 véleménye van és pont.

13:22: köszönöm és igyekszem progit csinálni!

2010. aug. 3. 13:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!