Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennétek hosszútávu,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek hosszútávu, esetleg egy életen át tartó kapcolatba egy hozzátok képest alulképzett" fiuval?

Figyelt kérdés

Nekem közgazdasági diplomám van, neki 8 általánosa és egy okj.s vagyonőri végzettsége.

Már most a dupláját keresem mint ő.


Tudom, hogy nem szép mérlegelni...


Nem csak a saját szemszögömből nézem, sajnos az emberek hamar megszólják a másikat.


Lehetőleg olyanok írjanak akik voltak hasonló helyzetben vagy tudják, hogy mit jelent.


2010. aug. 3. 12:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a válaszokat, gondolom kaptál hideget-meleget. Én azt mondom, a szeretet elfogadó. Ha szereted, és el tudod így fogadni, akkor számodra nem lesz probléma. Pontosabban: az NEM számodra lesz probléma. Sajnos a tapasztalat az, hogy amikor a férfi a képzetlenebb és a kevesebbet kereső, pont ő az, aki hosszú távon nem bírja elviselni a helyzetet és rámegy a kapcsolat.
2010. aug. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

egy kapcsolatban nem a pénz a fontos ha neked csak az akkor sajnálom egy egy hülye milliárdost keres magadnak aki el tart..egy kapcsolatban nem az a fontos h ki mennyit keres hanem H SZERETIK EGYMÁST!!!!...ha van szerelem akkor tudsz szegénységben és gazdaságban is élni..nekem nem számítana h mennyit keres ha szeretem..ha kevesebbet keres akkor kevesebbet..de van munkája és kész..nem mások nyakán él.szóval meg tud állni a lában..

itt nem az a kérdés h mennyit keres hanem az h: SZERETED?VELE AKARSZ LENNI?..MINDENT MEGTENNÉL ÉRTE?VELE KÉPZELTED EL AZ ÉLETEDET?BOLDOG VAGY MELLETTE?

2010. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:

Szia!


A páromnak két diplomája van, mind kettő mérnőki. Nekem csak két szakmám van meg egy érettségim. Szóval 3 éve boldog kapcsolatban élünk és nem azt néztük, hogy kinek milye van, hanem azt, hogy ki milyen belülről.

Mi bele vágtunk ebbe a kapcsolatba és boldogok vagyunk.

30L

2010. aug. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Szerintem pont arról szól a kérdés, hogy ki milyen belülről, és vajon a végzettség befolyásolja-e ezt. Nem arról, hogy kinek van több dellája, és ki tartson el kit, mint ahogy sokan hiszik (például akik lenyomják a capslockot, hogy leszálljon a fejem olvasás közben). Az ennél egyszerűbb probléma. Ráadásul titokban a pasi írta a kérdést:) De ha itt van, és rosszul hiszem, javítson ki.
2010. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nem kereshettek ugyanannyit.Vagy nem értem
2010. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fontos egy kapcsolatban, hogy valaki intelligens, értelmes legyen, nem kevés ésszel, lehetőleg művelt is.


Az viszont nem érdekel, milyen a végzettsége. Ha csak 8 általánosa meg egy szakmája van, de tisztességesen dolgozik, és emellett egy intelligens és értelmes ember, akkor simán belemennék a kapcsolatba.


Vannak okos, értelmes emberek, és vannak buták, ostobák. Rengeteg, diplomával nem rendelkezdő ember tartozik az első csoportba, és nagyon sok buta embernek van diplomája, akár kettő is. A végzettsége alapján nem lehet megítélni egy embert.


Lehet, hogy a párodnak is lenne esze ahhoz, hogy leérettségizzen, vagy akár továbbtanuljon, csak egyszerűen nem akart, a tanulás nem az ő világa. Én is ismerek egy srácot (rokonom), most 18 éves. Nagyon okos, ha nagy ritkán nekiül tanulni egy fél óra alatt átnézi a leckét és simán 5-ös, hibátlan dolgozatokat ír szinte bármilyen tantárgyból, lepipálva azokat, akik egy hétig magoltak rá. Ezt a fiút a tanárai is az egyik legértelmesebb diáknak tartják, udvarias, választékosan beszél. De 3-as tanuló és esze ágában sincs továbbtanulni érettségi után. Miért? Mert kijelentette, hogy ő gyűlöl tanulni, szabadidejében mást csinál, pl. cikkeket ír egy honlapra, gitározik, fest, sportol, nagyapja kertjében segít naponta. Az érettségije meglesz, utána meg eldöntötte, hogy egy szakmát kitanul egy szakiskolában (már ki is nézte, melyiket) és dolgozni fog. Attól még ugyanolyan értelmes ember, mintha az egyetemet választaná.


Mások véleménye miatt meg ne szakíts a barátoddal. Ha tisztességes és rendes ember, és te jól elvagy vele, akkor semmi közük hozzá, hogy milyen végzettsége van.

2010. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

@ ma 15:40


a barátodd tutti okossab nállad, és hejesebben iss ir


bele vágtunk:DD

2010. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Te most egy embert szeretsz, vagy a diplomáját?

Egy embernek nem a végzettsége mutatja,hogy milyen ember. Példának itt vagy te, egy egyetemet végzett ki ba sz ott hülye pi csa! Most együtt élni akarsz vele, vagy a makroökonómiáról társalogni? Valószínűleg te meg ahhoz nem értesz, amihez ő.

2010. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
bocs, nem olvastam el, csak utólag a kommenteket, de a véleményemen ez nem változtat. nem gáz
2010. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Holdtündér ***** válasza:

Szeressétek egymást, az a lényeg.

Az én páromnak is nyolc általánosa van, szakmája nincs mert otthagyta a sulit.

Én persze kijártam mindent.

De nem érdekelnek a papírok. Normálisan el lehet vele beszélgetni, mert nem buta ember, sőt.

2010. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!