Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennétek hosszútávu,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek hosszútávu, esetleg egy életen át tartó kapcolatba egy hozzátok képest alulképzett" fiuval?

Figyelt kérdés

Nekem közgazdasági diplomám van, neki 8 általánosa és egy okj.s vagyonőri végzettsége.

Már most a dupláját keresem mint ő.


Tudom, hogy nem szép mérlegelni...


Nem csak a saját szemszögömből nézem, sajnos az emberek hamar megszólják a másikat.


Lehetőleg olyanok írjanak akik voltak hasonló helyzetben vagy tudják, hogy mit jelent.


2010. aug. 3. 12:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy emellett a műveltségetek és a világképetek is más. Hosszú távon nehéz lesz így...
2010. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Apunak csak szakközepe van, anyunak meg 2 diplomája, apu minimálbéres anyu majdnem nettó 200.000-et keres.Tökéletesen megvannak egymással már több mint 30 éve.ez ember függő.Egy alulképzett ember is lehet értelmes és rendes.
2010. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit keresel közgáz diplomával?:D nekem is olyanom lesz...:S:)

Ha szereted miért számít mások mit mondanak? Viszont ha már Te úgy érzed h ez neked kellemetlen, akkor már sztem Te is tudod a választ.

2010. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 gabriell88 ***** válasza:
100%

Tapasztalatból irom, h az inteligencia nem az iskolától függ,ha egy hullámhosszon vagytok ,mint érzelmi, mint értelmi szinten akkor nincs gond...legalábbis én úgy voltam vele, h nem érdekelt h kevesebbet keres.


Angel

2010. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Az intelligencia valóban egy adottság, ami vagy van, vagy nincs. De az iskolázottság nagyon sokat befolyásolhatja az ember látásmódját, sokkal árnyaltabbá, összetettebbé alakíthatja.

De ez csak egy szempont, nem ismerem őt, ezt te érzed. Tudtok bármiről, bármennyit beszélgetni? Mindenbe belelát és megfelelően értelmez, amit te kifejtesz? Vannak olyan dolgok, amiket úgy érzed, csak más ismerőseiddel érdemes megbeszélni (a párkapcsolaton kívül)? Milyennek találod az érzelmi intelligenciáját?

El tudom képzelni azt is, hogy a 8 általános + vagyonőrsulitól függetlenül ezekre a kérdésekre "igen/igen/nincs/magasnak" a válaszok.. de jól gondold ezeket végig, mert szerintem ez ilyen téren számíthat.

A fizetésdolog egyszerűbb, intelligens ebmerek nem csinálnak parát abból, hogy kinek magasabb, és nem lesz kisebbségi komplexusuk. (Bár lehet, hogy ezt csak azért gondolom így, mert több pénzem van mint a pasimnak. De ő nem alulképzettebb, csak festő-diplomás.)

2010. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Nekem van egy érettségim, sima középiskolai. A páromnak szintén közgáz diplomája van mint neked. A fizetése körülbelül FELE annyi havonta, amennyi pénzt csinálok én HETENTE. Lehet, hogy az iq-ja is nagyobb, mint nekem, és tanultabb, olvasottabb is. DE! Az Ő fizetése csak zsebpénz, de legalább szereti csinálni. Ezek szerint nagyobb értéket képvisel, mint én, mégsem becsülik meg és Ő önmagát, ezt mondani is szoktam. Azt mondja, hogy azt hitte hogy tök más lesz.


Attól hogy "alulképzettebb" vagyok, mint a párom attól sajnos Ő van a rabszolgapiacon 3 platinamakk minőségű munkaerőként, nekem pedig 11 "rabszolgám" van, akik egy része képzettebb még a páromnál is.


Aki ilyen szemszögből nézelődik az született munkaerő->vásárlóerő ráadásul erre fel is vág, hogy nagyobb értékű tehát MODERN RABSZOLGA. A barátnőm azért dolgozik hogy legyen egy gyakorlata, ezért nem rángattam el mert szépen kért.

2010. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

lehet a 8 általánosával 2X inteligensebb mint te a diplomáddal

tapasztalataim szerint akinek diplomája van 2X ostobább mint akinek nincs de ez csak az én tapasztalatom


már most azt lesed hogy a késöbbiekben nem tudod kihasználni mert kevesebbet keres?


nem szép mérlegelni de megteszed most sajnáljalak?


1 ilyen kérdés után ne csodálkozz hogy BAN t kockáztatva leszóllak


a férfi érdekébe ne legyen kapcsolatotok mert az eleén a lóvét számolod amikor még nagyba dúl a love

2010. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

én belementem, de nem is érdekelt, milyen papír lapul a fiókjában. már elég rég óta együtt vagyunk (két éve), remélem, reméljük egy életre így marad. neki pék végzettsége van, nekem 3 nyelvvizsgám és építészmérnök szakon leszek negyedéves hallgató. most vett házat, tervezgetjük az összeköltözést, közös életünket. sokkal jobban kijövök vele minden téren, mint az előző barátommal, aki egyetemista volt. igaz, néha elég fura dolgokat tud mondani, de akkor kijavítom úgy, hogy ne sértődjön meg és ennyi :)

minket is megszóltak egy páran, még a saját apám is ellenünk volt, de mára már kibékült mindenki a helyzettel. nagyobb gond volt az a mi esetünkben, hogy nevelőszülőknél nőtt fel, 4-5 éves kora óta nem a biológiai szülei nevelték. emiatt sokkal több előítélettel kellett megküzdenünk, mint a végzettsége miatt.

22/L

2010. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Fülünyúl ***** válasza:

Na igen, tipikus. Amikor a kifelé mutogatás fontos, illetve mások véleményeinek akarunk megfelelni ugyebár. ;)


Na de. Igazából azt kéne mérlegelned hogy mi fontosabb számodra? Az hogy a férfi egy életen át szeressen, kitartson melletted, vagy az hogy lehessen dicsekedni a 3 diplomájával és doktori címével. A döntésed valahol a te saját mércéd is lesz, hogy mi a fontos számodra, ezt a mércét pedig el kell fogadnod, mert az te magad vagy.


Attól, hogy valakinek csak középiskolája van, valakinek meg 6 diplomája, még nem feltétlenül jelent észbeli különbségeket. Láttam már s*gghülye embereket lediplomázni, és láttam olyan szakmunkást, akinek tudása, az intelligenciája magasan vert sokakét.


Személyes tapasztalat: exem (sajnos már az...) 2 diplomás, nekem csak 1 jutott. Amúgy emellett megvolt mindenünk, csodálatosan éltünk, én halálosan szerettem hosszú éveken át. Aztán egyszercsak fene jó dolgában nem tudta mit kezdjen magával, meghülyült vagy mi, egyik napról a másikra minden előzetes jel nélkül félrekefélt, és neki egy tökéletes férfi kellett nagy házzal, nagy autóval, doktori címmel. A környezetem döbbenten állt az ügy előtt, hogy ennyire átment felszínesbe és anyagiasba a hölgy. Aztán persze azóta rájött, hogy nem ő az élet királynője, két szék közül a pad alá esett, és azóta ahogy hallottam nem volt olyan kapcsolata ami megérte volna az 1 hónapot.

2010. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Ha valaki ilyen kérdést tesz fel, annak a fejében következő jár:


Jó ötlet volt, hogy összejöttem vele?


Nos aki kérdez a másikról, miközben együtt vannak akkor azt, kell gondolnom, hogy nem szereted úgy ahogy kellene !!!!


Attól, hogy valaki nem diplomás még lehet értelmes szerintem!!!


Persze ti nőknek sok ostoba dolog megfordul a fejetekben, ha szerelemről van szó...

De ha zavar keress diplomás embert!!!!


Ám halkan megsúgom egy jó szakképzettség többet ér egy diplománál!

Meg mit érdekel a mások véleménye...


Még egy kérdés: SZERETED?

2010. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!