Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennétek hosszútávu,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek hosszútávu, esetleg egy életen át tartó kapcolatba egy hozzátok képest alulképzett" fiuval?

Figyelt kérdés

Nekem közgazdasági diplomám van, neki 8 általánosa és egy okj.s vagyonőri végzettsége.

Már most a dupláját keresem mint ő.


Tudom, hogy nem szép mérlegelni...


Nem csak a saját szemszögömből nézem, sajnos az emberek hamar megszólják a másikat.


Lehetőleg olyanok írjanak akik voltak hasonló helyzetben vagy tudják, hogy mit jelent.


2010. aug. 3. 12:47
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

13:12 vagyok. Még idézek egy felvételi beszélgetést:

"negyed órája pörgetjük az előző munkahelyeket/tapasztalatokat:

- 79-ben születtél igaz?(HR)

- Ezt hol olvastad? (Én)

- Erre tippelek(diszkrét mosoly)

- Jó, akkor ki vagy rúgva mert 88-as vagyok! :D

- <ARCLESZAKADÁS> Menjük fel a műszakra hogy megcsináljátok a papírokat...


Erről ennyit. 17 évesen 178 nettót kerestem. Hogy mi a titkom? Skizofrén vagyok!!!! :D :D:D:D

Nem abban a valóságban élek ahol mindenki más és ezt tiszteletben is tartják! Jó tanulást, remélem soha ilyen palid nem lesz mint Én!!

2010. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Na, 13.18-as válaszoló egy élő példa, ha úgy érzed, az ominózus pasitól kitelne egy ilyen íkút sejtető hozzászólás, ne jöjj vele össze:)

Főleg a hangnem zavar, illetve hogy tökéletesen félreértelmezi a kérdést, illetve azonnal a rosszat látja. (Mielőtt tajtékozva felbukkan és el kell neki magyaráznom.)

2010. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
Én is ilyen kapcsolatban élek, nekem van diplomám, neki nincs. De az a tapasztalom, hogy az egyetemen döbbenetesen iqlájt emberek is leledznek, míg a párom szerintem intelligensebb nálam, pedig nekem papírom van a Mensa Hungaricától... Szóval NEM a diploma számít. Amúgy van egy kedvenc mondatom a párkapcsolatra: az az jó, ha a másik a legjobbat hozza ki belőled, és ehhez nem kell papír.
2010. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Nem ismételni akarom a többieket, csak egy újabb megvilágításba helyezni a dolgot:

A diplomáról nekem nem az intelligencia jut az eszembe (mint ahogy sokan írták), hanem egy adott szakma, amit az oklevél megszerzője kitanult. Sem több, sem kevesebb.

Nem feltétlenül okosabb a több diplomás, hanem több szakmája van. Az sem biztos, hogy ha valaki diplomás, jól keres. A közgáz jól fizető állásokhoz útlevél, de például a diplomás betegápoló nem egy főnyeremény anyagi szempontból.

A párodnak is van egy szakmája, amivel akár jól is kereshet majd egy másik cégnél.

Váltani sosem késő, nekiállhat még tanulni.

Együtt éltek, vagy tervezitek?

Ha igen, akkor úgyis a közösbe megyen minden pénz.

Csak arra ügyeljetek, hogy soha ne kerüljön terítékre az a téma, hogy ki mennyit adott a kasszába.


Egy kapcsolatot nem az agyagiak teszik tönkre, hanem az anyagias emberek.

2010. aug. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ennyi hozzászólás érkezett!

EL KELL, HOGY ÁRULJAM ÉN A PASI VAGYOK!

Kiváncsi voltam rá, hogy mi a hozzáállás a témában.

Én parázok azon, hogy kevés vagyok, leszek hozzá.

Kettő éve vagyunk együtt.


Nincs különösebb probléma a kapcsolatunkban egy

a hozzáállásunk mindenhez.

Annyi, hogy én lusta voltam tanulni annó 18évesen

letettem egy könnyügépkezelői vizsgát egy évig raktárban

dolgoztam mikor megszünt a cég akkor mentem el vagyonőrire,

8 éve dolgozok most ezen a helyen.

Azt tudom, hogy elég inteligens vagyok.

Szinte mindenhez értek autószereléstől a villanyig.

Csak sajnos mint tudjuk a mai világban sajnos ez szép kevés.


A másik pedig az, hogy én egy 55. főt számláló falun élek ő

pedig megyeszékhelyen. Mióta vele vagyok szüleimen nagyon érzem,

hogy szerintük nem hozzám való. (nem mondják ki)

Persze ez is a problémám, hogy én mindig másoknak akartam,akarok megfelelni.

Aztán lehet, hogy én állitottam fel szüleim számára a mércét mikor

20évesen összeköltöztem egy lánnyal aki sütött, főzött, füvet nyírt mindent megcsinált.

Csak épp a pénz nem állt meg a kezében 5évig próbáltam hatni rá, de neki más volt a szemlélete.

Egy B.s jogsira nem tudtam rávenni, hogy tegye le.


Nem volt kedvem folytatni vele.

2010. aug. 3. 15:19
 16/31 anonim ***** válasza:
2010. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

komolyan mondom nálunk hasonló a helyzet

apu gépészmérnöki diploma anyu vmi varrás tanfolyama van


katasztrófa komolyan mondom én 20 éves vaok szal már nem gyerekszemmel nézem csak problámát okoz most is volt hugom oszt kirándulása úgy elrakta az útlevelet meg a szem. igazolványt h csak a remény maradt azzal kapcsolatban h nemküldik haza még beszélgetni is zavaró mert nagyon buta és folyamatosan erölteti a beszélgetést életében össz-vissz 4 évet dolgozott szal apu helyében inkább hanyagoltam volna egy ilyen kapcsolatot mert anyu házasságig volt csak normális apuval onnantól kezdve már csak eltartott volt


nézd ez a saját tapasztalatom volt ha normális sztem nemlehet akadály a 8 általános sem ,de ha egy alap beszélgetésen látszik az h vmi nemokés fejben akk hanyagold ha szereted akk is

2010. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
A túl eltérő kultúrkörből adódóan lehet probléma, meg sok pasi önérzetét sérti, ha az asszony ennyivel magasabban képzett, és ezt nem helytálló viselkedéssel hajlamosak kezelni. Persze nem mindenki. Te ismered, hogy ez mennyire okozna gondot. De én azt gondolom, a szerelem nem végzettséghez kötött.
2010. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 krisztike.(: válasza:

én még nem voltam ilyen helyzetben.de ha nem gond,azért leírom a véleményem.;)

hogyha szeretek valakit,akkor nálam nem számit,hogy nekem magasabb e a végzettségem mint a páromnak.de,persze a pénz az egy nagyon kényes kérdés egy kapcsolatban.de ha betudjátok osztani,hogy most mire költötök,és ki mit fizet ki,akkor szerintem ebből sem probléma.lehet,hogy csak én látom így,de nekem ez a véleményem.:)

tudod,szerelemben a kor sem számit,akkor a pénz meg a végzettség mért számitson?(:

2010. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Költözz el faluról.
2010. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!