Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fontos kérlek segítsete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos kérlek segítsetek! Vajon mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek és ő is engem.De majd most fog menni főiskolára jó messze tőlem(így is nagyon messze van,hát még úgy ) nem tudom mit tegyek hogyan fogunk találkozni?meg ilyenek! lehet el kéne engednem magam mellöl? vagy hogy legyen? eseleg valaki tudna valami jó megoldást ?
2010. aug. 3. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor lesz itthon? Kollégista lesz, és hétvégenként haza fog jönni?
2010. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt csak az a megoldas hogy kitartoan szeretitek egymast es minden lehetseges alkalmat amikor talalkoztok kihasznalotok. En mondom a tavolsag nem ojan nagy baj ha tartjatok a kapcsolatot.
2010. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Futurare ***** válasza:

Gyere haverom! Kikértem a három vodkát.



Kalandozó

2010. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pajti! H*lyeségeken jár a fejed! A szerelem legyőz mindent, már ha tényleg szerelem van köztetek. A főiskola nem tart ám a nap 24 órájában, a hét midnen napján, éveken át. Jobb esetben csütörtökön este már otthon is van, de még ha az ország másik felén lakik, ha nagyon akar, havonta akkor is találkozhattok.

Ha meg ennyit nem bír ki a kapcsoaltotok, és megfutamodsz az első nehézség elől, akkor tényleg jobb, ha hagyod. Akkor majd találni fog olyasvalakit, aki tényleg szereti, annyira, hogy egy iskola nem áll majd közéjük.

2010. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát ha hozzám jön fősulira ne agódj majd kezelgetem

XD

na de komolyan ha mesze lakik és nem tudtok találkozni bukta ha nem csalod meg majd ő megcsal és öszevesztek

2010. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeretitek egymást, akkor kibírjátok így is. Én nagyon sok embert ismerek, akik így éltek legalább egy évig, vagy akár több évig is, aztán egy városba kerültek és összeköltöztek, és azóta is együtt vannak.

Pl. az egyik legjobb barátnőméket 300 km választotta el már a megismerkedésükkor is, mivel a barátja olyan meszse járt egyetemre. Ők hétvégenként találkoztak, mikor a barátja hazament az egyetemről. Ha pedig valami miatt nem tudott hazautazni, akkor volt, hogy egy hónapig se látták egymást. Miután a lány is ugyanabba a városba jelentkezett egyetemre, és fel is vették, összeköltöztek és nagyon jól meg is vannak. Most fog a fiú elutazni külföldre 6 hónapra, ezalatt talán 2-3szor utazik majd ki a barátnőm hozzá. Amúgy skype-on, telefonon tartották a kapcsolatot.

Szóval szerintem simán ki lehet bírni így is, ha tényleg szerelmesek vagytok egymásba.

2010. aug. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy az igaz szerelem mindent kibír, hát ezt kívánom nektek is.

De,

a távkapcsolatok nagy részben nem működnek, hiszen ha van egy párod, azt szeretnéd, ha minél több időt vele tölthetnéd, foghatnád a kezét, átölelhetnéd, odabújhatnál, ha szükséged van rá, akkor egyből ott van és vigasztal, azaz igen fontos ez a közelség, hogy elérhető legyen, ha épp szeretnéd. A lányoknak erre különösen nagy szükségük van, és ha olyan messze vagy, és ez a szerelem mégsem az a mindent elsöprő szerelem, akkor esetleg valaki pótolni fogja a szerepedet, aki viszont közel van hozzá. Én csak a realitást írom, de tényleg komolyan kívánom, hogy veletek ne ez legyen.

2010. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek adtatok jó sok önbizalmat,és hasznos tanácsokat Köszönöm mindegyikőtöknek !
2010. aug. 4. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!