Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e még ilyen, akad-e?

Figyelt kérdés
Van e még olyan lány aki nem fekszik le veled, csak hosszabb ismeret után, van e még olyan lány aki nem csal meg ha elmegy diszkóba vagy a teszkóba:)? Van e még olyan lány aki nem mutogatja magát és nem a myvipchat.com-on élvezkedik? És mindezek melett normális gondolkodású és nincsenek beütései? Jah és még nem is néz ki rosszul? -mert ha nincs én feladom és nem keresem tovább. 18f
2010. aug. 2. 22:43
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Vannak csak ezekkel a lányokkal nehéz megismerkedni..Nemigazán sokkal találkozol az utcán..Sajnos.:S Nekemis a buszon jött ösze. szóval sok sikert! De várj! Türelem rózsát terem.:D
2010. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Szesze ***** válasza:

Vannak!


Pl. én is


18 vagyok, szingli, szűz, és egy kezemen meg tudom számolni hány pasim volt. Már fél éve egyáltalán nem volt pasim, eléggé kiábrándultam. Amikor az exem meg tudta, hogy szűz vagyok, egyből leprűdüzütt, meg hasonlo, tehát jobb ez így. Minden nap kapnék egy pasit aki csak dugni akar, de nekem ez nem való. szertenék olyan pasit aki szex után velem is ébredne, nem csak lelépne....kiváncsi vagyok, hogy kapok-e....

2010. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
12:19 Ha nem gond írtam neked privit:)
2010. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Persze hogy vannak, de köztudott, hogy a pasiknak nem ilyen nő kell. Ha meg véletlenül olyat oszt melléjük a jóisten, akkor szarnak megbecsülni.

Bocs, de saját tapasztalat...

2010. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
igen, van. ;)
2010. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!