Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az új párommal nagyon szeretjü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új párommal nagyon szeretjük egymást. De sajnos akad egy nagy bökkenő. Szerintetek megvetendőek vagyunk?

Figyelt kérdés

Szóval: a párom nem rég lépett ki egy öt éves kapcsolatából. Őt is, és az ex-barátját is ismerem évek óta, de inkább voltunk csak ismerősük, maximum haverok, mintsem barátok. Nekem szimpatikus volt a lány már akkor is, de nyilván, h nem akartam közéjük állni. Viszont a szakításuk után nem sokkal találkoztam a hölggyel, és nagyon rövid idő alatt (mindössze egyetlen este) sikerült összemelegednünk. Ez történt pár hete.


Az exét viszont nagyon zavarja, h mi most boldogok vagyunk, és rám is be van rágva, úgy fogja fel, mintha lenyúltam volna a kedvesét. Szerintem nincs igaza.

A közös ismerősök és barátok megosztva állnak a helyzethez, szerencsére a többség elfogadja a kapcsolatunkat, de egyesek szerint szemétség volt pont ezzel a lánnyal összejönnöm. Ők úgy gondolják, h oké, h ex-barátnő, de akkor is csak egy ismerősömé, és egy ilyen lánnyal nem szabad járni.


Szerintetek is rossz húzás egy kvázi haver exével járni, akármennyire is szeretjük egymást?


2011. aug. 6. 11:41
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem vagytok megvetendőek, ha szeretitek egymást, akkor hajrá.
2011. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nagy szeretet nem lehet,ha abból indulunk ki hogy egy éjszaka alatt kihevert öt évet.Én a helyedben meggondolnám,hogy kell e ilyen nő...Az exét meg tudom érteni!
2011. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
én is emg tudom érteni az exét, hogy be van rágva, ugyanakkor szakítottak, már nincsenek együtt, szóval téged is meg tudlak érteni... nem tudom. mondjuk én 2 hónapja léptem ki egy majdnem 4 éves kapcsolatból és bár lenne jelentkező, egyszerűen nem tudnám szeretni, nem tudnék most normális kapcsolatot kialakítani senkivel. lehet a lány csak vigaszt keres benned...
2011. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem egy éjszaka, hanem hetek alatt heverte ki, és szerintem többet/jobbat érdemel annál, mintsem h magányos legyen. Az h egyetlen este elég volt ahhoz, h összejöjjünk, szerintem csak azt bizonyítja, h mindketten biztosak vagyunk az érzéseinkben.
2011. aug. 6. 11:52
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
az igaz hogy meggondolando hogy 1 éjszaka alatt kihevert 5 évet, viszont ha már nincsenek együtt, akkor mit zavarja hogy kivel van a volt barátnője? semmi köze nincs már hozzá... nem csalja meg, már nem járnak, az ő döntésük volt... miért lenne szemétség? ezekszerint ha valakinek sok haverja van akiknek már sok barátnőjük volt, akkor annyi csaj soha számitásba se jöhetne mert már járt valaha valakivel akit ismer?
2011. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Baromság!Mit számít az 5év,ha szar volt?Ha szeretik egymást szarni a világra!Mindenki így csinálná!Te is előttem szóló!Csak veled valószínűleg hasonló dobás történt...sorry!Éljék csak az életüket!Amúgy meg ha valakit a kapcsolatában a külvilág és a haverok szava érdekel,akkor az már régen rossz!Vagy kell a csaj-csávó,vagy nem.Nincs apelláta!A szerelem diktál.
2011. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát gusztus dolga is.Nekem biztos nem kéne olyan csaj akit előtte a haverom kurogatott,de ha nektek ez kell csináljátok.
2011. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
jó, akkor hetek alatt. mindegy, ez a része kevésbé lényeges szerintem amugy is. nincs igaza hogy berágott rád... khurvára semmi köze nincs már a csajhoz ilyen téren, ha szakitottak. érezzen amit akar, nem szólhat bele hogy kivel jár...
2011. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Moszuke ***** válasza:

hasonló helyzet állt fent nálam is és ugyanúgy megvolt osztva a társaságunk tagjai a kérdéssel kapcsolatban.

megfigyeltem, hogy aki primitívebb egy kicsit az volt aki ellenezte a kapcsolatot és akibe szorult egy kis értelem azt azt mondta: haver,.. ha már szakított onnantól szabad préda. te voltál annyira gerinces, hogy vártál X hónapot, hogy kiheverjék a dolgot, tanuljanak belőle, helyre tegyék lélekben, hátha újrakezdik akármi.. te megtetted amit egy barátnak meg kell tennie. ennyi.


hát vmi ilyesmit mondanék most én is neked, kérdező:)

nem tettél semmi rosszat ha vártál, adtál időt arra, hogy tanuljanak az 5évből és tovább lépjenek.

2011. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem a kérdezőben van a hiba,hanem a nő elég fura,hogy ilyen hamar túl tud lenni rajta.Nekem ilyen biztos nem kéne fúj...
2011. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!