Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az új párommal nagyon szeretjü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új párommal nagyon szeretjük egymást. De sajnos akad egy nagy bökkenő. Szerintetek megvetendőek vagyunk?

Figyelt kérdés

Szóval: a párom nem rég lépett ki egy öt éves kapcsolatából. Őt is, és az ex-barátját is ismerem évek óta, de inkább voltunk csak ismerősük, maximum haverok, mintsem barátok. Nekem szimpatikus volt a lány már akkor is, de nyilván, h nem akartam közéjük állni. Viszont a szakításuk után nem sokkal találkoztam a hölggyel, és nagyon rövid idő alatt (mindössze egyetlen este) sikerült összemelegednünk. Ez történt pár hete.


Az exét viszont nagyon zavarja, h mi most boldogok vagyunk, és rám is be van rágva, úgy fogja fel, mintha lenyúltam volna a kedvesét. Szerintem nincs igaza.

A közös ismerősök és barátok megosztva állnak a helyzethez, szerencsére a többség elfogadja a kapcsolatunkat, de egyesek szerint szemétség volt pont ezzel a lánnyal összejönnöm. Ők úgy gondolják, h oké, h ex-barátnő, de akkor is csak egy ismerősömé, és egy ilyen lánnyal nem szabad járni.


Szerintetek is rossz húzás egy kvázi haver exével járni, akármennyire is szeretjük egymást?


2011. aug. 6. 11:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem az a baj, hogy a haver exe, hanem hogy egyszerűen nem normális, hogy valaki ilyen gyorsan képes túllépni egy 5 éves kapcsolaton. Szóval 2 verzió lehetséges: téged nem is szeret, csak búfelejtőnek kellesz vagy egyszerűen túl hirtelen ugrott bele új kapcsolatba. 2 komoly kapcsolaton vagyok túl eddig: az első barátommal 1 évet voltunk együtt, én szakítottam, mert nem voltam szerelmes és már nem éreztem jól magam, de így is kellett majdnem 1 év, hogy újra el tudjam fogadni más férfiak közeledését. A legutóbbi kapcsolatom 2 évig tartott, most ért véget pár hete, de egyelőre azt se tudom elképzelni, hogy létezik más férfi az exemen kívül és ez így normális.
2011. aug. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Képzeld magad az ex helyébe, ha netalántán még szerelmes a hölgybe örülhetsz, hogy nem ugrott neked.
2011. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nyugi, meg tudom magam védeni.
2011. aug. 6. 17:11
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de aki egy 5 éves kapcsolat után ilyen rövid idő után képes mással kapcsolatot kezdeni és egy este alatt túllenni az egészen, az egy érzelmi NULLA. Ezzel jó, ha tisztában vagy.
2011. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!