Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e még ilyen, akad-e?

Figyelt kérdés
Van e még olyan lány aki nem fekszik le veled, csak hosszabb ismeret után, van e még olyan lány aki nem csal meg ha elmegy diszkóba vagy a teszkóba:)? Van e még olyan lány aki nem mutogatja magát és nem a myvipchat.com-on élvezkedik? És mindezek melett normális gondolkodású és nincsenek beütései? Jah és még nem is néz ki rosszul? -mert ha nincs én feladom és nem keresem tovább. 18f
2010. aug. 2. 22:43
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Hol laksz?Én is ilyen lány vagyok.
2010. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Nógrád
2010. aug. 2. 23:02
 23/35 anonim ***** válasza:
jah vannak még ilyenek, de kinek kellenek??
2010. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
The Way I Am
2010. aug. 2. 23:21
 25/35 A kérdező kommentje:
Nos ha ilyen vagy, és nem több az elvárásod fiúktól mint amiket én írtam, nagyon megköszönném ha írnál egy privátot, és én megkeresnélek. Én nem hittem volna hogy itt ennyien vannak ez maga a kánaán:)
2010. aug. 2. 23:28
 26/35 anonim ***** válasza:

apácazárda dugig ilyen csajokkal

van olyan aki 50 éve az ÚR jegyese mégis pókhálos a lábaköze

2010. aug. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

igen,maga a kánaán,de itt sem mindenki mer ismerkedni:/pedig ha megnézed,minden második lány olyan akire vágysz,de nem "merünk" lépni..pedig szinte az összes ilyen kérdésnél egymásról beszélünk,de még sincs semmi:/

Na ez lehet h egy kicsit túl komplikáltam:Dam én is ilyen lányt keresek,de a környezetemben ez kicsit nehézkes:S..szval ha gondoljátok nekem is jöhet privi:$:D

2010. aug. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

hja ez lemaradt:D

F/17

2010. aug. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
1 privit nem kaptam, mondtam én nincsenek ilyenek!
2010. aug. 3. 10:51
 30/35 anonim ***** válasza:
szerintem te is küldhetsz privátot vagy a lányok csináljanak mindent. am sok embernek igaza van egy csomo van a kolostorokban csak nehéz esetek. am van ilyen lányok.
2010. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!