Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom több napra elmegy a haverjaival egy fesztiválra..buliznak minden nap és félek hogy megfog csalni :S

Mondta hogy szeret és nem fog megcsalni de félek hogy mégis.. :S

Szerintetek mit csináljak??=/


2010. aug. 2. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Bilincsed egy villanypoznahoz
2010. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nielindi ***** válasza:
bizz benne.
2010. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

minden kapcsolatnak a bizalom az alapja -.-"

ha nem szeret előbb utóbb úgyis ott hagy, ha pedig szeret akkor nincs miért aggódni...

2010. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ...így is úgyis megfog csalni,fölösleges aggódni.xD De most komolyan hamarosan az én kiszemeltem is oda megy és én már beletörődtem.Kb. 1o% esélyt adok rá,hogy nem csal meg.Elvégre party van ... isznak ... ott egy csomó csini könnyen kapható csaj kevés az a fiú aki visszautasítaná ... csak próbálok reálisan gondolkozni.:(:(:(
2010. aug. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szomoru és bocs h ezt mondom, de én is a (ma 23:15) válaszolóval értek egyet! ne aggódj, ugy is megcsal!


de mért nem mész vele??

2010. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Össze vissza tekerd be szigetelőszalaggal a lába között meg a combjai felső részét, és amikor hazajön és még mindig ugyanúgy lesz betekerve akkor NEM CSALT MEG!
2010. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha szeret, és nem úgy megy el tőled, hogy "végre leráztam a mai hisztit is", akkor jó esélyed van, hogy nem csal meg az első lánnyal. Sőt, ha élete legjobb menetét nyújtod neki búcsúajándékul, akkor alaposan el fog gondolkodni, hogy kell-e neki idegen szoknya alá kérezkedni. Persze ha alapból félrenézős, vagy fiatal (kb 25 alatt), a szitu nehezebb, elvégre az étvágy...

Viszont a szerelem komoly visszatartó erő. Fogadd sportosan, esetleg említsd meg neki, hogy te is elzúgsz azon a hétvégén a barátnőiddel... Izguljon ő is.

2010. aug. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!