Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? ->lent

Figyelt kérdés
Szval miért van ez velem,h ha valaki szerelmi bánattal,kérdéssel jön hozzám,és segítek neki feldolgozni,tippeket adok h mit csináljon h tetszen a fiúnak,meg ilyenek,miközben meg a saját magánéletemet nem bírom rendezni.Akarom mondani,hogy nem tudok kapcsolatot kialakítani,mert félek a pofára eséstől.Ez miért lehet?
2010. aug. 2. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ész mindenki jobban tudja osztogatni, mint ahogy a maga életét irányítani.
2010. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
észt*
2010. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen,de nem okoskodásból írom,hanem a véleményem alapján és az esetek 98%-ban hasznos dolgokat mondok nekik,nekem meg semmi:S
2010. aug. 2. 22:06
 4/13 anonim ***** válasza:

Masoknak konyeb tanacsot andi hogy legy abtor csinald ezt azt en is ilyen vagyok de mikor azzal a szemelyel kene bator legyek aki nekem is bejon nyuszi vagyok van ez igy de valamikor meg kell probalni kitorni ebbol

legyen egy hirtelen otleted hogy igen ezt megcsinalom es tedd is meg

lehet hogy jobb azt megbanni amit megtetel mint azt amit nem es megbanod h nem tetted meg


persze nem minden esetben

17/L

2010. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lépj be egy másik nickkel, adj tanácsot erre a kérdésre, aztán visszalépsz ugyanezen néven, szépen megköszönöd és megfogadod a tanácsot. :)
2010. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kérj meg egy színészt hogy forduljon hozzád a te problémáddal így majd jó tippet találsz ki a saját gondodra is
2010. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)Már csináltam az,de mikor már ott voltam pl a lány utcájában akkor hirtelen meggondoltam magam,és usgyi vissza hazafel:/bezzek mikor haza érek akkor meg örlöm magam h miért nem mertem bármit is csinálni,aztán lefekvés elött meg mindig megbeszélem magammal h holnap már tényleg az a nap lesz,de mégsem sikerül:/

am kort elfelejtettem:$

F/18

2010. aug. 2. 22:12
 8/13 A kérdező kommentje:
hehe:Dköszi nektek:)
2010. aug. 2. 22:13
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, a büdös életben nemvolt még kapcsolatom, de ez talán azért lehet, mert tapasztalattal rendelkezünk, tanulunk más hibáiból, és így sokkal jobban megtudjuk érteni és tanácsot adni a többieknek.


Éshát, vannak ilyen bátortalan típusú emberek.:)

2010. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszerűen képzeld el mit kéne tennie egy vaklaki másnak, hasonló helyzetben :D
2010. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!