Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az én gondom nem valami egetrengető,de azért érdekelne a véleményetek.. A helyzet a következő: Van egy lány,akit úgy ismertem meg,hogy haverom összejött vele.. Találkozgattunk így 3asban párszor,söröztünk,strandra mentünk.. A srác viszont visszament dolgozni Pestre. A lány pedig azóta minden nap keresett.. Már kicsit nekem volt zavaró,eleinte nem akartam találkozni vele sűrűn,mert hát csak a haverom bnője. Erre 2 napja elkezdte mondani,hogy annyira nem is érdekli a srác már,meg ilyeneket... Tegnap is mondott ilyeneket (mostmár tegnap előtt),meg fel is jött hozzám. Egy csók volt köztünk,más nem. Nemrég beszéltünk msn-en is pár órát. De nem beszéltünk semmi olyanról,hogy járás,stb. Viszont a csókra rákérdeztem,hogy elfelejtsük-e,de mondta hogy miért felejtenénk el,megtörtént. Azt még a csók után megbeszéltük,hogy nem mondjuk el senkinek. Van egy olyan érzésem is,hogy nemcsak játszik-e velem.. Mert néha úgy tűnik.. Hogyan deríthetem ki,hogy játszik-e,anélkül,hogy ne tudja meg azt,hogy én összejönnék vele..? Azt szeretném,ha egyre inkább odáig lenne értem,és lássam rajta,hogy benne legyen.. Ami pedig a haveromat érinti,nem érzem hogy köcsög lettem volna nagyon,hiszen nemrég jöttek össze,és szakítani is fognak tuti.. Légyszi ne oktassatok ki,h milyen bunkó vagyok vele.. Köszi a normális válaszokat!!

23/F


2010. aug. 2. 03:01
 1/3 anonim ***** válasza:

A Cosmopolitan-ben pont most volt egy ilyen téma, hogy hogyan dönts ha bejön a barátnőd (nálad haverod) barátja (nálad barátnője), ha van lányismerősöd, elolvashatod.

Részben ebből, részben józan észtől, attól függ, megsínylené-e ezt a haveri kapcsolatotok, megviselne-e ha megsínylené, ill megéri-e a lányért, tényleg annyira fontos-e hogy járjatok, nemcsak szórakozik-e mindkettőtökkel. Szerintem a lánynál óvatosan puhatolózz, és ha szóbajön hogy jártok, azért beszélj róla a haveroddal.

2010. aug. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindig várd meg a szakítást. Egy titkos szerető ritkán lép feljebb.
2010. aug. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
03:08. Köszi a válaszodat! Elég értelmes a gyerek,meglehetne vele dumálni a helyzetet. Csak azt nem tudom,hogy milyen dumával tudnék óvatosan puhatolózni... :S Mert habár tudja,hogy bejön nekem,de nem akarom vele egyfolytában éreztetni.. Meg sztem én is neki,különben a csók sem lett volna.. De azért van egy érzésem,hogy mintha csak szórakozna.. Persze nem úgy értem,hogy kinevet,stb,hanem hogy most ez neki milyen kényelmes...
2010. aug. 2. 03:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!