Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudnák rá?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm és 1 fiú akinekem teszett. De nem akart velem járni. ésmost a barátnőmmel akar. Engem eznagyonbánt mert a fiú tőlem kérdezgeti h szerinted bejövökneki? satöbbi. Most nekemkéne haragudnom a barátnőmre ha összejönnének? Mert ő olyan hogs megsajnálja a fiúkat és akkor jár velük de utána meg nem bírja hogy nemis szereti őket. Ezért szakítvelük. Szerintetek ha járni fognak jogosan haragdnák a barátnőmre?
2010. aug. 1. 22:27
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
hát.. jó de én szeretem a legjobb barátnőmet és nem is akarok rá haragudni de ha csak sajnálatból jönvele össze ésnemis szereti akkor????
2010. aug. 1. 23:26
 22/30 A kérdező kommentje:
akkormeg a fiút sajnálom.
2010. aug. 1. 23:26
 23/30 anonim ***** válasza:
kalandozó-- bánatos vagyok :( kapok 3 vodkát?
2010. aug. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
xD
2010. aug. 2. 00:15
 25/30 anonim ***** válasza:

Szija ^^

Igen jogosan haragudnál rá,hiszen ha egy lány csupán sajnálatból jön össze valakivel az már sajnálatra méltó.

Tényleg beszéld meg a barátnőddel, hogy ez így nem helyes és ha úgyis dobná a srácot, akkor minek jönne össze vele? Ezzel csupán fájdalmat okozna neki.

Kedves Kalandozó meghívlak egy kis vodkára csak, hogy jobb legyen a kedved :)

Pusz Vivi

2010. aug. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
köszönöm végre a 4. értelmes válasz:)
2010. aug. 2. 01:13
 27/30 anonim ***** válasza:

Szija megint én.

Azért óvatosan. Ha az érdeklődés mind a két fél részéről megvan, akkor nem kellene beleszólni. Lehet, hogy komoly kapcsolat lenne belőle.

Szóval először is ezt kellene tisztáznod a barátnőddel, hogy ő mit is szeretne a fiútól.

Majd meséld el ^^

Vivi

2010. aug. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Ma reggel beszélgettünk msn-en megkérdeztem hogy szereti e őt és mondta h csak aranyos és semmi vonzalmat nem érez iránta.

Ha megkérdezé tőle h esetleg össze e jöhetnének, nemet fog mondani :). Szóval mostmár remélem jó lesz minden :).

Köszi Vivi.

2010. aug. 2. 12:49
 29/30 Futurare ***** válasza:

Ha sikerül minden, akkor te fizetsz!!!



Kalandozó

2010. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

:D

na végül nemet mondott neki a barátnőm:) azóta mind hárman haverok vagyunk :)

2010. aug. 3. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!