Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudnák rá?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm és 1 fiú akinekem teszett. De nem akart velem járni. ésmost a barátnőmmel akar. Engem eznagyonbánt mert a fiú tőlem kérdezgeti h szerinted bejövökneki? satöbbi. Most nekemkéne haragudnom a barátnőmre ha összejönnének? Mert ő olyan hogs megsajnálja a fiúkat és akkor jár velük de utána meg nem bírja hogy nemis szereti őket. Ezért szakítvelük. Szerintetek ha járni fognak jogosan haragdnák a barátnőmre?
2010. aug. 1. 22:27
1 2 3
 11/30 anonim válasza:

Ne offoljatok már! meg ne csesztessétek..


Én nem tudtam átélni azt amit leírtál, nem kerültem még ilyen helyzetbe!


Rosszul esik hogy ezt kérdezgeti a pasi tőled?

Meg szerintem nem lenne szabad haragudni a barátnődre ha tényleg barátnőd .. ez az én véleményem

2010. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Igen.

Ugyanez van velem és a legjobb barátommal. Tavasszal megtetszett egy lány, közelkerültem hozzá, aztán mikor megkérdeztem, azt mondta, hogy csak barátnak tart. Utána tovább tartottuk a kapcsolatot, és elmondta, hogy a legjobb barátom nagyon tetszik neki. A legjobb barátommal mindketten nagyon jó csajnak tartottuk még mielőtt nekem megtetszett volna. Miután visszautasított a lány, beszélgettünk róla, a haverom pedig említette, hogyha valamelyikünk össze is jöhetne vele, úgy sem tenné meg a másik miatt. Azóta nem aggódok amiatt, hogy véletlenül összejön ezzel a lánnyal, mert tudom, hogy a barátságunk erősebb annál, mintsem hogy egy lány miatt megszakadjon, akármilyen jó csaj is.


Nem azért haragudnék a barátomra, mert tetszik a csajnak, hanem hogyha összejönne vele, és inkább beszéld meg te is a barátnőddel, hogy mi van hármótokkal, nehogy baj legyen belőle. Ha igaz barátnők vagytok, nem egy fiú miatt fogtok összeveszni.

2010. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Futurare ***** válasza:

Azért igyekeztem...


Már az se jó, ha próbál az ember... tudok én bunkó lenni..



Kalandozó

2010. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

köszi :)

megfogombeszélni

igen nagyonzavar:S

2010. aug. 1. 22:36
 15/30 A kérdező kommentje:
jó kalandozó te valamennyit segítettél.
2010. aug. 1. 22:39
 16/30 Futurare ***** válasza:

Az ember vesztesnek érzi magát, és ha nem mazohista akkor nem élvezi. Bárkinek rossz lenne, ha alul érezné magát.


<EGYÜTTÉRZŐSZÍV>



Kalandozó

2010. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
:)
2010. aug. 1. 22:40
 18/30 Futurare ***** válasza:

Szeretnek, mint lelki társat, mert fizetek három vodkát a bánatos embernek... csak ezért csípnek a haverok. xD



Kalandozó

2010. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
xDD
2010. aug. 1. 22:41
 20/30 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló a bajom, nekem a csajomat szerettette el előlem a legjobb haverom... buliba eggyütt mentünk, kifele egyedül mentem...azóta legurítottam kis italt, aludtam rá, még ittam, kijózanodtam és szarok a fejükre:D
2010. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!