Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak miért nem elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért nem elég soha a barátnőjük?

Figyelt kérdés
és miért kell ezt jól láthatóan kimutatni,hogy fájjon is a barátnőnek? miért nem tudják észrevenni magukat? tisztelet a kivételnek..ha létezik ilyen(és ne gyertek azzal,hogy normális pasikkal kellene ismerkednünk,mert szerintem típustól függően minden pasinak az elérhetetlen lányok az ideálok és a ló nincs szamár is jó alapon választanak " társat" maguknak.) És az miért van ha egy nő nézi meg a pasikat vagy másról álmodozok,akkor egyből ribancnak számít?
2010. aug. 1. 19:30
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
A nő is ösztönlény. Csak belé az van kódolva, hogy a domináns hímet megszerezze és megtartsa, a hímbe pedig az, hogy minden nőstényt megkapjon. De a mai társadalom a nőstények ösztöneit elégíti ki, hisz az az erkölcsileg elfogadott felállás, hogy egy férfi, egy nő.
2010. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
24%

Igen, ösztönlény vagyok és mi van akkor?:D

Szeretem a puncit, ennyi.

De szerelmes is tudok lenni ugyan úgy mint te.

2010. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező, azt nekem ne akard bemesélni, hogy ha van barátod nem jön be egy kidolgozott férfi test.Meg azt sem hogy nem szexelnél mellette más férfiakkal akik szerinted jó pasik, ezt nem hiszem el.Ha most egy jó pasi szexelni akarna veled, akinek szép a teste, sármos, jóképű ne mondd már hogy nem lennél benne, ez olyan álszentség:D

Én legalább beismertem.

2010. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
nem nem lennék benne,mert hűséges vagyok és nem ilyen szánalmas p öcs,mint te:)
2010. aug. 1. 20:29
 35/38 anonim ***** válasza:
24%

20:29

Dehogynem, benne lennél, csak nem mered bevallani, titokban izmos férfitestekről meg nagy farkakról álmodozol, közben te p*csözöl engem:P

Pedig én legalább őszinte vagyok és nem álszent.

Sz*r neked hogy egy ember mellett leéled az életed és aztán majd elhagy amikor vén p*csa leszel:D

Utána majd nézhetsz hogy szexelhettél volna egy csomó mindenkivel de te nem tetted, akkor majd röhögni fogok:D

2010. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
morális blamázs..ennyit tudok mondani.
2010. aug. 1. 20:33
 37/38 anonim ***** válasza:

20:32, sajnállak, ha így gondolkozol :)

emberek vagytok, nem állatok, sok férfi ezt elfelejti, nem lehet ilyen áltudományos dolgokkal takarózni :)

2010. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

A barátomnak elég vagyok, pedig nagy Brad Pitt :D

Csinálj meg mindent neki szexbe, nem hiszem, h utána elfog hagyni, nálam bevált.

2010. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!