Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fontosabb a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb a férfiaknak a karrier, mint a barátnőjük?

Figyelt kérdés
2007. szept. 23. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hála Istennek, nekem nem ez a tapasztalatom... Szerintem embere válogatja. Akinek fontosabb, az nem hiszem, hogy kellőképpen szeretné a barátnőjét, csak a csoda tudja mi miatt marad vele (biztosan "nyomós" oka van rá), ennél fogva egyfajta menekülés lehet a munkamánia a párkapcsolat elől. Talán kényelmes nekik, hogy van egy nő, aki főz, mos, takarít rájuk, van ki mellé ágyba bújni... De hangsúlyozom, hogy ez tényleg egyénfüggő, és nem minden férfi ilyen! Mint ahogyn a nők között is van ilyen is, meg olyan is.
2007. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt valaki hozhatja is magával a családjából pl. apa/anya is karrierista volt és agyerek a szülőjére hasonlítana leginkább. Lehet ez egyfajta menekülés is, de azt jó lenne tudni mi elől? Szerintem manapság a megfelelni vágyás, mások előtt "majd én megmutatom, csak azért is" hogy jobb vagyok jellemzőbb. Nekem volt egy ilyen pasim, aki csak a munkájának élt. Ebben érezte magát fontosnak. Igen ám, de az ilyen pasik nem veszik észre, hogy elhalad mellettük az élet! A munka még nem minden, a karrier!Lehet rövid távon boldogságot hoz, sikert, de magányosak - szerintem- ezek az emberek és valahol nekik is meg kell találniuk, hogy fontosnak érezhessék magukat.
2007. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy szerelmes ferfinak a párja van az elso helyen és a családja!
2007. okt. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azert,mert vannak celjai,sose ertettem miert baj ez,tudjatok valaki szeretne Dubaiban nyaralni,bomba testet,jo egzisztenciat,luxust.Es ezekhez mi kell?PENZ.Penz meg csak akkor lesz ha teszel erte.Nem,hogz orulnetek neki,hogy jo eletet biztositson nektek.En is karrierista vagyok,ha valaki akkor en maximalisan es egy bombanom nom van a szo szoros ertelmeben top 10++++++.

Es o elfogadja mert szereti a jot,a szepet,meg o is szereti kenyeztetni magat jo dolgokkal ehhez meg penz kell sok.Sajnos kevesen vagyunk akik,,gyerunk csinaljuk",inkabb elvannak a pasik,jo minden ahogz van,akkor keressetek ilyet,de ne csodalkozzatok ha elmehettek evente egyszer nyaralni a Balcsira maximum,meg a gyerekednek nelkuliznie kell,meg nem tudtok kiteljesedni a penz hiany miatt.Ezen gondolkozzatok el,szerintem inkabb becsulendo,ha egy pasinak nagy celjai vannak es karrierista,es nem csak el van,cel nelkul.


23F

2011. júl. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!