Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak miért nem elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért nem elég soha a barátnőjük?

Figyelt kérdés
és miért kell ezt jól láthatóan kimutatni,hogy fájjon is a barátnőnek? miért nem tudják észrevenni magukat? tisztelet a kivételnek..ha létezik ilyen(és ne gyertek azzal,hogy normális pasikkal kellene ismerkednünk,mert szerintem típustól függően minden pasinak az elérhetetlen lányok az ideálok és a ló nincs szamár is jó alapon választanak " társat" maguknak.) És az miért van ha egy nő nézi meg a pasikat vagy másról álmodozok,akkor egyből ribancnak számít?
2010. aug. 1. 19:30
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Nem azért, de sztem nem minden pasi ilyen, mint amit belinkeltél Kérdező, azt a csajt csak sajnálni tudom, hogy még nem hagyta el a barátját :S
2010. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

nekem elég lenne....

bárcsak lenne egy, nagyon hálás lennék neki:)

2010. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan pasijaim voltak, akik szerettek és nem voltak velük ilyen gondjaim (egyet kivéve, aki pont a te kategóriád)

Van, akinek nincs konkrét ideálja, és ha van barátnője, akkor neki a barátnője a tökéletes nő és ezt érezteti is.

tényleg mindössze egy olyan srác volt, amikor 17 voltam, akinek soh semmi nem volt jó, meg akart változtatni. Az ilyet ott kell hagyni a frnacba, aztán keresgélje csak az ideálját, az ilyen nem érdemel nőt magának.

Keress olyat, akinek TE tetszel! Hidd el, tényleg nem minden pasi ilyen...

2010. aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

19:44

ha barátom van mással nem akarok szexelni..te hallod nagyon beteg vagy:D

2010. aug. 1. 19:46
 25/38 anonim ***** válasza:
hát azért kivételek is akadnak. 19:38-as vagyok, és előttem szóló (nem tudom, hanyadik, közben biztos válaszolnak), igen, igaz, amit írsz. De lényegében több az ilyen pasi, mint nő. A mai világban már ez a két nem egyre közelebb ér egymáshoz és határaik már csak a fizikai test, amiben különbségek jelentkeznek. Szerinted a középkorban így ment ez a dolog? :) Bár akkor a férfiakból is kevés tett ilyet, de nőből még kevesebb.
2010. aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%

19:46

Én is szoktam szerelmes lenni, de mellette más nők is tetszenek külsőre, azok a formák, seggek, combok, szép arcok, mellek hmm imádom.Fogadjátok el, hogy a pasik máshogy működnek, ha mi meglátunk egy nőt annyira felizgulunk mint amikor egy nőt simogat a szerelme.

2010. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

19:50

igen,mert ösztönlények vagytok:)

2010. aug. 1. 19:52
 28/38 anonim ***** válasza:
0%
ez talált :) de nem csak ösztönlények. A férfiak a nőkkel ellentétben a vizuális ingerekre hajlamosabban képesek szexuálisan aktívvá válni, mint a nők, akik pedig fizikai érzetek következtében :)
2010. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
én nem lennék büszke arra,hogy alig vagytok különbek az állatoknál:Dsőőőt..
2010. aug. 1. 20:00
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
19:38-as vagyok: én sem vagyok erre büszke :S De olykor remélem, hogy koromhoz képest, nálam érettebb férfiak is élnek a földön...
2010. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!