Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak miért nem elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért nem elég soha a barátnőjük?

Figyelt kérdés
és miért kell ezt jól láthatóan kimutatni,hogy fájjon is a barátnőnek? miért nem tudják észrevenni magukat? tisztelet a kivételnek..ha létezik ilyen(és ne gyertek azzal,hogy normális pasikkal kellene ismerkednünk,mert szerintem típustól függően minden pasinak az elérhetetlen lányok az ideálok és a ló nincs szamár is jó alapon választanak " társat" maguknak.) És az miért van ha egy nő nézi meg a pasikat vagy másról álmodozok,akkor egyből ribancnak számít?
2010. aug. 1. 19:30
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
44%
túl érzékenyek vagytok felesleges rágódtok csipcsup vackokon.
2010. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Jobban kifejthetnéd, mert ez így önmagában baromság :D főleg h te általánosítasz és szted mki ilyen -.-" sztem nincs így!Mit csinált a pasid?Gondolom magadból indulsz ki, azért tetted fel a kérdést.
2010. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
4%

19:34 vagyok, de legalább én őszinte voltam:d

Imádom a p*nát ezért szeretek minél több csajnak benyalni:)

Jobban teszed ha megbarátkozol a nőtársaiddal hogy osztoztok többen egy pasin, nem tudom miért zavar ha a pasid más nőt is kúr.

2010. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
a kérdezőnek igaza van, a férfiak a gonoszak, a nők meg a jók. és szülni is a nőknek kell, micsoda igazságtalanság, kérem.
2010. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
60%

nagyon jó kérdés :) Ez egyszerű. A férfi minden korban, az idők kezdete óta a domináns félnek számít, és úgy gondolják, hogy tökéletesek (pl. erre szokták az erőfitoktatást is használni, evolúciós alapon ezzel mutatják meg a vetélytársaknak, hogy neki nagyobb esélye van a párzásra). A genetika és az evolúció alapján mi is csak állatok vagyunk, pusztán fejlett társadalomban élünk, magas intelligencia-hányadossal. De ha megnézed az állatvilágot, a csúcsragadozóknál (legyen az akár egy oroszlán, farkas, de még kutya is, mert természetes ellenségük nincs) mindig a domináns hímnek jogot ad a csapat, hogy több nősténnyel párosodjon. És az, hogy a férfiak keresik a tökéletes alakot, edzenek, keményen dolgoznak (már amelyik), mind-mind arra ad nekik "jogot", hogy párosodjanak olyan nőkkel (nőstényekkel, elnézést a kifejezésért), akiknek viszont nincs joguk ehhez, mert nem dolgoznak olyan keményen. Persze ez az emberek körében nem igaz. De az állatoknál inkább jelenlévő dolog, jelenség...

Ez volt a tudományos válasz. Az én elméletem szerint viszont a puszta gondolat, hogy képes kielégíteni valakit fizikailag és lelkileg is, és ezért dicséretet, jutalmat kap a nőtől (az állatvilágban nőstény), hajlamossá teszi arra, hogy keressen több megerősítést is más egyedektől, hogy ő igenis képes megtenni azt, amit más nem, amit más férfi vetélytársak képtelenek. Ha tudsz követni, akkor végül itt is a párosodás és a dominancia jogához lyukadunk ki.

Persze lehet hogy nem így van, de én így gondolom :)

15/F

2010. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

19:37

te hülye vagy:D

2010. aug. 1. 19:40
 17/38 A kérdező kommentje:
2010. aug. 1. 19:40
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Azzal a részével egyetértek hogy a pasik úgy vélik, nekik szabad megnézniük egy női s*gget, de ha esetleg én jegyzem meg (akár egy tv-ben látott férfira is ) hogy az jól néz ki már egyből rossz vagyok...


Az első része relatív a kérdésednek. valóban sok pasi nem hajlamos a monogámiára, bár az igazság szerintem ahoz közelít, hogy a férfiak fiatal korukban nem hűségesek, a nők az "idősebb" éveikben (25-30év). Persze ez is általánosítás, de fejenként lebontani nem tudom.


Talán oda lehet visszavezetni, hogy a fiúknál a szexualitás nem annyira intim, nem annyira az érzelmekről szól mint a testiségről, ezért nincs egy nőhöz kötve. HA durván akarok fogalmazni: nekik p*na kell, nekünk férfi.

nem állítanám így, hogy mindegyik ilyen, ez ugyanolyan általánosítás mint hogy a nők pénzéhesek. Többségében igaz, de van számtalan kivétel akiket elnyom egy ilyen általánosítás, és bizony ebből nehéz kitörni. Ha a pasi kedves akar lenni egy nővel és dícséri, akkor biztos dugni akar. Ha a nő kap egy virágot/csokit/akármit és örül neki, akkor pénzéhes p*na, nem lehet hogy a szándéknak örül...

2010. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
22%

19:38

Ugyan már, a nők jók?:D

Ugyan olyanok mint a férfiak, ők is szeretnek sok férfival szexelni, szeretik az izmos férfitesteket, a f*szt, csak ti álszenteskedtek.

2010. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
24%

19:37 vagyok

Most miért?:D

Te is imádod a férfi testet nem?Nem lenne jó a legjobb pasikkal szexelni naponta több órát?

Én is így vagyok a nőkkel, imádom a női testet, nincs ebben semmi rossz.

2010. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!