Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy 10 hónapja járunk a barátnőmmel. Áprilisban feküdtünk le először és utána minden héten szexeltünk. Viszont az elmúlt másfél hónapban már nem. Pedig most sokkal több lehetőség lenne rá és zavar hogy alig szexeltünk vagy 20x és megunta a dolgot vagy nem értem mitől lehet ez. Más párok még 2 év után is minden alkalmat kihasználnak. Pedig mikor oda kerül a sor látszik, hogy nagyon élvezi. Ebben szeretném a segítségeteket kérni. Én 17F ő 17L


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.


2010. júl. 31. 17:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy 2-3 hét is eltelik mire újra szexelünk és én ettől kiborulok.
2010. júl. 31. 17:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Ülj le a barátnőddel,és kérdezd meg tőle,ő mindegyikünknél jobban fogja tudni,hogy miért van ez:D
2010. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
miért nem kérdezed meg őt? szerintem amit itt leírtál nyugodtan elmondhatod neki is. és akkor legalább biztos hogy megtudod mi az oka.
2010. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg is fogom tenni persze de én véleményeket kérdeztem hogy esetleg valaki volt-e már hasonló helyzetbe.
2010. júl. 31. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy nagyon nyomulós voltál?
2010. júl. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem az tuti nem, mivel előző barátja vette el neki és nagyon rossz volt ezért erre különösön figyeltem.
2010. júl. 31. 18:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Üljetek le és beszéljétek meg. Bíztok egymásban, meg lehet beszélni a dolgot.
2010. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!