Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet hogy már nem szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy már nem szeret?

Figyelt kérdés
féléven át tökéletesen megvoltunk ő jobban szeretett engem mitn én őt nagyon ragaszkodott hozzám aztán elkezdtem egyre többet és többet érezni iránta...mig nem teljesen beleszerettem és mikro rájöttem teljesen boldog voltam erre ő azt fellete hoyg enm tudja mi legyen és szakitott velem mi történt hoyg csak iyg mint a villámcsapás vége?csak szinlelte volna hogy szeret?
2010. júl. 31. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb meguntátok volna egymást. Ő volt a gyorsabb.
2010. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen ezt tudom de ez teljesen szerdán még imádott folyton irta az sms -eket hoyg szeretni fog örökkre stb csütörtökön meg nem tudja_? pénteken meg szakit?
2010. júl. 31. 12:23
 3/13 anonim ***** válasza:

Á, vannak hosszú kapcsolatok, 4-5 év után is sülve-főve együtt akarnak lenni sokan. Mivel magyarázta mégis, hogy szakít? Előtte nem volt semmi gond, mondta hogy szeret, minden jól ment? Nem lehetett erre következtetni valamiből?

Nem hiszem, hogy igai szerelem volt ez a részéről, mert akkor tovább tartott volna. Esetleg más valaki van a képben?

Ezt mindenképp tőle kell megkérdezned, mert ennyi idő után KELL hogy adjon magyarázatot. Olyan nincs hogy oda vagyok valakiért, ő a mindenem, és minden előzmény nélkül dobom. Beszélj vele!

18/L

2010. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Már meg is írtad a választ. Már csak 1 kérdésem lenne. Szex volt?
2010. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igen probáltam és az volt a válasz hogy már nem ugy szeret hogy élni akar... 20 éves én meg 18 ...ez volt a magyaráza de akkor mért irt smst 2 nappal elötte hogy örökkép velem marad stb?
2010. júl. 31. 12:25
 6/13 A kérdező kommentje:
ja perzse hogy volt öhm elég sokszor volt
2010. júl. 31. 12:26
 7/13 anonim ***** válasza:

2 év korkülönbség...Na jól van, ezen nem is érdemes gondolkodni. Ez egy átlátszó, nevetséges kifogás. Ha ez lett volna a baja, már akkor zavarta volna, mikor összejöttök. Akkor nem jutott eszébe? Ez vicces, ne haragudj...

Amúgy nagyon ismerős a sztori. Nem az a baja, hogy nem feküdtél le vele?

2010. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
de én lefeküdtem vele ... és iszonyatosan jok voltak az éjszakák de akkor mért áltatott?
2010. júl. 31. 12:29
 9/13 anonim ***** válasza:

De jó, mindig hamarabb válaszolsz:D

Egyébként L/F?

Nagyon nem szép ez tőle, hogy nem egyenes. Valami van a háttérben, de miért nem mondja? Értelmes ember ilyenkor megbeszéli a másikkal a dolgot, főleg ennyi idő után. Ne is gondolkodj rajta, hagyd a francba, nem éri meg hidd el.

2010. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
lány vagyok és igen ezt probálom hogy elfeljteni de szinte midnneröl ő jut az eszembe és nagyon féj hogy csak igy kidobott nem tudom mért nem mondja meg hogy mi az igazság mert most hogy már nem vagyunk együtt folyton msn ezik ...
2010. júl. 31. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!