Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engedjem el vagy várjak még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem el vagy várjak még?

Figyelt kérdés

Még március végén megismerkedtem egy sráccal az internetről, viszont akkor úgy döntöttünk hogy nem találkozunk a korlátozások miatt ezért kb 2 hónapon keresztül beszélgettünk az interneten. Utána találkoztunk, rögtön első randin csók csattant. (én nagyon nem akartam első alkalomkor még semmit, de megtörtént) Én szerettem volna lassan megismerkedve, fokozatosan indulni. Aztán találkozgattunk, elvoltunk. Viszont én azt vettem észre hogy én nem nagyon érzek iránta semmit. Kedves, aranyos, jóképű, az érdeklődési kör is kb. ugyanaz, viszont egyszerűen nem érzem azt a pluszt, azt a szikrát. Amikor tetszett valaki vagy szerelmes voltam eddig mindig rengeteg érzelem szabadult fel bennem, de most semmi. Ezt meg is mondtam neki, egy ideig le is lassultunk de mintha megint kezdene nagyon nyomulni. Azon gondolkoztam hogy érdemes-e még várnom arra hogy érezzék majd egyszer valamit iránta, vagy egyszerűen engedjem el mert ha eddig nem alakult ki semmi akkor valószínűleg már nem is fog?

(Azt még fontos tudni hogy ez az első "kapcsolatom". Őszintén nem feltétlenül érzem magam késznek egy kapcsolatra, de valamikor el kell kezdeni. Én 18 vagyok ő 25)



2020. jún. 5. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem engedd el, ha nem érzed magad készen. 18 vagy előtted még az élet.
2020. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Engedd el. Bár azt is tudnod kell, hogy ritka a normális srác
2020. jún. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem érzed magad késznek akkor ne vágj bele, mert abból az lesz, hogy valaki sérülni fog keményen. Szerintem hallgass a megérzéseidre, nem érzed azt a pluszt, akkor hanyagold a srácot
2020. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem minden feltetel adott nalatok egy idealis kapcsolathoz. Ha neked kevesebb az erzelmed,te leszel nyertes pozicioban. Tartsd meg mindenkepp a sracot.

N/38

2020. jún. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noren1989 ***** válasza:
27%
A legegyszerűbb az lenne, ha megmondanàd ezt neki. Ő konkrétan reménykedik, h lesz valami (legalàbb egy dugàs), de te màr tudod, hogy nem. Gondolom a figyelme jólesik, csak ezért nem küldted még el.
2020. jún. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elengedném,nekem "szikra" nélkül nem menne.
2020. jún. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!