Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik barátnőm haragszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátnőm haragszik rám egy fiú miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érzem magam,mert egy bartnőm nagyon megahragudott rám.Lementünk egy koncertre,ahol ott volt egy fiú,aki neki nagyon bejön.A fiú engem hívott le,pedig őt ismeri régebb óta,de gondoltuk ettől még eleht esélye.Viszont a fiú-nem tudom,h haveri alapon,vagy azért mert bejövök neki-inkább az én társaságomat kereste.Én tényleg nagyon soakt bezsélgettem vele,mert folyton velem akart lenni,pedig ott voltak a barátai,de csak a abrátnőm miatt és egyáltalán nem affektáltam vele,sőt próbáltam a lányt is bevonni a kommunkációba.De ő mégis megsértődött rám.Pedig tényleg semmit nem akarok a fiútól,van párom,szeretem,vele akarok lenni,és engem nem érdekel ez a srác,de kedves,rendes ember,mégsem küldhettem el,hogy hagyjon már a fenébe.nem tudom hogyan értethetném meg barátnőmmel,hogy nem érdekel ez a fiú,sőt ha érdekelne is,akkoris a barátságunk többet ér ennél,és fáj,hogy azt vágja a fejemhez,hogy esetleg kezdenék ezzel a fiúval,mikro soha az életben nem tennék ilyet.Nagyon fáj,hogy ezt gondolja rólam,pedig én csak neki akartam jót.
2010. júl. 30. 02:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kéne már aludni? :)
2010. júl. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez teljesen komoly.20 éves vagyok,és tudom,az egész szituáció nagyon gyerekesen hangzik,de hidd el,megélni nagyon rossz.A heléyben én sem kezelném így,de ő így éli meg,és egyszerűen nem tudom mit kezdjek vele,nagyon rosszul esik.Úgy érzem hogy a barátságunk ennél többet ér,de mivel én személy szerint ebből nem csinálnék ekkora patáliát,nem tudom,hoygan kezeéjem a helyzetet.:S
2010. júl. 30. 02:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg gyerekesen hangzik.A barátnőd meg sunyi kis érzelmi zsaroló,ha ő most ezért téged büntet.

Az ilyet a saját fegyverével kell legyőzni,szembesíteni.

Amikor együtt vagytok,minden olyan mint régen,de ha felhozza az esetet,akkor fogod magad és otthagyod,hogy valamit el kell intézned.2-3 után csak veszi a lapot,hogy szálljon le a témáról.

2010. júl. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagytok Ti 20 évesek.


Legfeljebb 20 éve születtetek.

2010. júl. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!