Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha barátnőm haragsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha barátnőm haragszik rám egy pasi miatt?

Figyelt kérdés
Van egy helyes srác akit nagyon bírok egyszer elmentünk együtt bulizni barátnőm is jött nem lógtam a srác nyakán egész végig de barátnőm rá szállt másnap barátnőm azt mondta hogy a srác leakarta kapni ezért inkább ne akarjak tőle semmit mert úgy sem bír engem de azóta a srác hívott fel engem és beszélgetünk sokat és járni akar velem de barátnőm haragszik amiatt hogy beszélek vele így kinek higyek a srácnak vagy a barátnőmnek ui: barátnőm nem a legmegbízhatóbb ember akit ismerek :/
2011. jún. 27. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy eleve nem érdemes ezzel a lánnyal fenntartatni a kapcsolatot, ha tényleg nem valami megbízható. Inkább járj a fiúval, "barátnőre" meg szarni rá.
2011. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is a fiúra szavazok inkább.
2011. jún. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!