Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátnőm haragszik rám, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm haragszik rám, de azt mondta ő sem tudja miért, mivel tényleg nem csináltam semmit, csak idegesíti a jelenlétem. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Az igaz, hogy elég sokszor mondom, hogy imádom, meg bújok oda. vélemény?
2011. febr. 13. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szereti a leszbiket.
2011. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
fiú vagyok:D
2011. febr. 13. 21:49
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor nagyon randa vagy
2011. febr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges ,h nem szeret...........
2011. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

csak egy kis térre van szüksége.... lehet úgy érzi megfojtod a szerelmeddel!

20/L

2011. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy sokat találkoztok és nincs magára ideje? Vagy lehet, hogy nem tudja biztosan, hogy szeret-e. Esetleg sokminden összejött neki és emiatt idegeskedik (olyankor én is hisztis vagyok és olyanokat bántok meg, akiket nem szertnék). Vagy csak egyszerűen mentruál...
2011. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, érdekes, mert én hasonlóan vagyok, csak fordítva. Az embernek van lelke, érzelmei, nem csak értelme, lehet nem tudja konkrétan megfogalmazni az okát, de belül valami nem stimmel.

Lehet az, amit már írtak, hogy tér kell neki, ha nagyon bújós vagy, az nem mindig jó érzés egy nőnek, a férfias férfiakat szeretik leginkább ,akik mellett biztonságban érzik magukat, nem az anyáskodókat. Ezt ki is próbálhatod, és ha pár hét után nem változik, akkor más a baja. De ne csak a nyekenyókázást hagyd abba, hanem dolgokban legyél határozottabb, de kedves.

Ha ez sem segít, akkor lehet olyant érezhet, hogy nem passzoltok teljesen egymáshoz akár lelki dolgokban, akár érdeklődésben... nemtom.

Nálunk az van, hogy kedves, aranyos a barátnőm, nagyon sok mindenben kedves jól főz, de néha, azaz egy nap többször is beszól, igaz aprókat, nem is zavart nagyo naz elején, de már több mint egy éve ebagyunk együtt ,és már bennem ezzel a sok apró hülyeségével ,ami mellé nagyfokú makacsság párosul, engem lehűtött.

Magam sem tudnám már megfogalmazni, hogy miért, de már nem vagyok érte annyira oda. Pedig lennének közös terveink, már egész beilleszkedett a rokoni kapcsolatokba is. Én meg nem tudok dönteni jelenleg hogy mit lépjek, szeretem ,de már nem azzal a lángolóval.

Erre szokták mondani, hogy valami elmúlt... Lehet az az, lehet csak valami más, külső baj miatt depis, vagy nemtom.

próbáld megbeszélni, megkeresni.

2011. febr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bakker nemár...tök nem értem ezt.Mindenhol vannak problémák,és hullámvölgyek,1x fennt 1x lennt.Az érzelmek változnak,csillapodnak,átalakulnak.Én sem vayok szerelmes már a páromba,de sokkal erösseb érzelmek füznek hozzá és a büdös életbe nem hagynám el pedig néha meg tudnám folytogatni.Ez a baj,h ma már mindenki kifarsul,keresi mindig az újabb "szerelmeket"ami nem is biztos h eljön,és eldob dolgokat magától.Hát nemtom.Én régivágású vagyok,és szomorú dolognak tartom ezt.
2011. febr. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, mint a barátnőd és nem sokáig húztuk a kapcsolatot, mert letisztáztam magamban, hogy nem szeretem a fiút és ezért van...
2011. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!