Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annyira rossz érzésem van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira rossz érzésem van, szerintetek haragszik rám?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ma randim lett volna egy istennel...

Szóval egy olyan pasival, akit nagyon megkedveltem interneten keresztül.

Mára beszéltünk meg egy találkozót, de le kellett mondanom, mert tegnap este berekedtem, és ma teljesen elment a hangom. Reggel még volt, de később, 10 óra körül már semmi.


Tegnap hívott telefonon, és voltam akkora marha, hogy nem mentettem el a számát, és a híváslistát kiürítettem. Így nem tudtam SMS-ben leírni neki a nyűgöm, maradt az e-mail.

Amit ő nem olvasott el.


Később jött az SMS, hogy hol vagyok, visszaírtam, hogy mi a helyzet, és válaszreakciójából kiolvasva iszonyúan dühös rám.

Olyan nagyon szörnyű érzés, megígértem neki, hogy majd legközelebb bepótoljuk, de most nem ír, pedig ilyenkor szokott.


Mit csináljak, hogy kiengeszteljem?

Mégsem mehettem el úgy randira, hogy nem tudok beszélni, és percenként köhögőroham kap el.

:(


2011. jan. 8. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát az gáz. Írd meg neki e-mailben mi történt, esetleg linkeld ezt is (tényleg) hátha meglágyul a szive.

(És küldj magadról meztelen képeket.... tuti bejön neki;D)

2011. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Megírtam neki, de nem reagál, pedig tudom, hogy a gép előtt ül.

A kérdés belinkelése nem rossz ötlet...

Képeket nem kap. ;p

2011. jan. 8. 21:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Valamit valamiért pedig....:D
2011. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Így is iszonyúan érzem magam...

És még mindig nem ír.

Jaj, ne már. :S

2011. jan. 8. 21:52
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem ír, ááájjj, megőrülök...

Ha most ennyi volt, akkor... akkor... felcsapok emósnak.

2011. jan. 8. 21:57
 6/15 anonim ***** válasza:
most haragszik. majd lenyugszik. csak írj rá kitartóan.
2011. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

jogosan érezheti, hogy át lett bszva, nem gondolod? Pont a legelején érdemes nagyon figyelni az ilyen esetekre, mert a kevéske bizalmat is leromboltad most nála. Sok sikert a felépítéséhez.

Jah, a kifogásod pedig vicces. És az is, hogy írod, hogy le kellett mondanod, de azt 'véletlen' elfelejtetted vele közölni...

2011. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem felejtettem el vele közölni, hanem kitöröltem a számát, mert olyan idióta vagyok. :S

10 órakor írtam neki mailt, 14:00-kor találkoztunk volna, reméltem, hogy olvassa, de nem olvasta. Hogy írtam volna meg neki, ha nem így?

Ennyire szerencsétlen is csak én lehetek.

2011. jan. 8. 22:13
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem kifogás, most is alig tudok hangokat kicsikarni magamból. A környezetemben mindenki lebetegedett, én miért ne kaptam volna el...
2011. jan. 8. 22:14
 10/15 A kérdező kommentje:
Úúúbakker... Nagyon nagyon elcsesztem.
2011. jan. 8. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!