Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annyira rossz érzésem van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira rossz érzésem van, szerintetek haragszik rám?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ma randim lett volna egy istennel...

Szóval egy olyan pasival, akit nagyon megkedveltem interneten keresztül.

Mára beszéltünk meg egy találkozót, de le kellett mondanom, mert tegnap este berekedtem, és ma teljesen elment a hangom. Reggel még volt, de később, 10 óra körül már semmi.


Tegnap hívott telefonon, és voltam akkora marha, hogy nem mentettem el a számát, és a híváslistát kiürítettem. Így nem tudtam SMS-ben leírni neki a nyűgöm, maradt az e-mail.

Amit ő nem olvasott el.


Később jött az SMS, hogy hol vagyok, visszaírtam, hogy mi a helyzet, és válaszreakciójából kiolvasva iszonyúan dühös rám.

Olyan nagyon szörnyű érzés, megígértem neki, hogy majd legközelebb bepótoljuk, de most nem ír, pedig ilyenkor szokott.


Mit csináljak, hogy kiengeszteljem?

Mégsem mehettem el úgy randira, hogy nem tudok beszélni, és percenként köhögőroham kap el.

:(


2011. jan. 8. 21:35
1 2
 11/15 anonim válasza:
szerintem ne küldj neki túl sok emailt, mert besokall, ha elolvasta az előzőeket, akkor tudni fogja mi a helyzet, majd válaszol ha lenyugodott és átgondolta a dolgot :)
2011. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Küldtem neki egy utolsót, eddig 3 ment el. :D Egyik ugye, amiben leírtam, mi a hézag, a másik, amiben mondtam neki, hogy majd bepótoljuk, most meg tök meghatóan bocsánatot kértem, többet nem küldök.

Keresztet vethetek rá...

2011. jan. 8. 22:58
 13/15 anonim ***** válasza:
nem hiszem h ilyenért tényleg ennyire meg tudna haragudni. csak teszi az agyát, élvezi.
2011. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Gázos ügy, de majd lenyugszik.
2011. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Legalább már valami hajlandóságot mutat az iránt, hogy legalább szóba álljon velem. :)

2011. jan. 9. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!