Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnöm nagyon haragszik rám mert beleavatkoztam a magánéletébe?

Figyelt kérdés
egy pasi folyton zaklatja és azt mondta hogy nem tudja lerázni én beszéltem vele msn-en és elég durván kerülövel próbáltam lebeszélni róla hogy felejtse el a barátnömet erre ö az egész beszélgetést elküldte e-mail-ben neki és azóta a barátnöm szóba sem áll velem. pedig csak védeni akartam de ezt ö nem érti meg.
2010. jún. 8. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
keress normális barátokat
2010. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
bocsi nem tettem hozzá hogy én fiu vagyok és ö a szerelmem a szivem csücske
2010. jún. 8. 15:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Pedig szép tőled, ha tényleg önzetlen jószándék vezérelt:)
2010. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ja és ha valaki tud jó tippet monja már meg hogyan vegyem rá hogy ujra beszéljen velem.
2010. jún. 8. 16:03
 5/12 A kérdező kommentje:
2. válaszoló én is igy éreztem ezért tettem mert mindent megtennék érte de ö ezt zokon vette csak arra tudok tippelni hogy van kettöjük közt valami vagy szereti egyedül megoldani a problémáit.
2010. jún. 8. 16:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot tőle, de őszintén. Egyáltalán nem arról van szó, hogy nem érti meg, hogy védeni akartad. Számára az, hogy beleavatkoztál a magánéletébe valamiért súlyosabb megítélés alá esik, mint az, amennyire a segítőszándékodat értékeli. Teljesen mindegy, hogy logikusan gondolja-e, így gondolja, és ha fontos neked a barátság, ezt elfogadod. Legközelebb meg ha panaszkodik, tudd, hogy nem azért teszi, hogy segítséget kérjen, hanem csak azért, hogy elmondja. Ha mégis segíteni szeretnél, kérdezz rá, hogy örülne-e neki, és fogadd el a válaszát!
2010. jún. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
várj pár napot, meg lecsillapszik és rájön, hogy milyen rendes vagy. ha meg nem, akkor állj oda elé és mondd el a véleményed és hogy te csak segíteni akarsz, ilyenek a barátok. vagy akár azt is, hogy szereted. de pár nap után mindenképp beszélj vele. vagy hívd fel, vagy menj el hozzá, vagy írj neki. különbön ő valószínűleg nem fog lépni.
2010. jún. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1, tökmindegy, úgyis meg fog csalni a másik sráccal (ha eddig nem tette meg...)


2, a lányok ilyen gyenge jelleműek nagyrészt, szóval ne várj tőle választ, (vagy választást).


keress egy másik csajt, akinek nincsenek ilyen dolgai, ezzel magadat is megkíméled egyrész a pofára eséstől

2010. jún. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

folyt:


másrészt pedig a fölösleges időbefektetéstől

2010. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem lenne egy olyan érzésem, mintha a zaklató utódjának akarnál beállni.
2010. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!