Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha a baratom nagykepu? Es eleg erzeketlenul beszel neha. (tobbi lent)

Figyelt kérdés

A baratom neha nagykepu tarsasagban, de nem veszelyesen. Csak neha sertoen kimondja ami a sziven van (pl nekem is ha vmi neki nem tetszik rajtam), es en olyan erzekeny vagyok, hogy mindent szivre veszek. Erre o h "jajj ne aggodjak mar minden kis dologert" (pl teriszonyom van, de ez szerinte semmiseg, en nem tenyleg felek magasban).

Hogy tudnam ravezetni, hogy kisse gondolja meg miket mond?

A baratnom baratja is ilyen, de o ha durva, utana rajon es kedveskedik neki, v bocsanatot ker ha tulzasba vitte.


2010. júl. 29. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Én eljátszanám vele ugyanazt amit ő tesz veled. Vagy azokkal akiket megbánt. Egy idő után meg szokták érezni, hogy ők sem tökéletesek, és ez jó rávezető logika. Szerintem.:)Bár én ilyen drasztikus vagyok.:P

15/L

2010. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg. mondd meg neki hogy neked ez szarul esik hiába aprócska dolog. ha érdekeli hogy mit érzel akkor abbahagyja amit kértél tőle
2010. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem k*rvára nem érzi azt a barátod, hogy akár el is veszíthet egy ilyen beszólásával. Az én barátom tuti nem merné megtenni mert félne, hogy elküldeném a p*csába. Valahogy éreztesd vele, hogy neked ez rossz és változtasson magán. Hány évesek vagyok és mióta vagytok együtt ?

17/L

2010. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszi :)
2010. júl. 29. 23:24
 5/9 A kérdező kommentje:

22 es o 25, csak 2 honapja, de komolyan gondoljuk a dolgot.

Annyi h o nagyszaju, en meg szeretem diplomatikusabban elrendezni a dolgokat, nem visszakiabalni "h te idiota".

Es a baratokkal is ilyen durvan viccelodnek s nem vagyok ehhez hozzaszokva(s ezt tudja).

Lehet meg osszeszokas kerdese is az egesz.

2010. júl. 29. 23:26
 6/9 anonim válasza:
Első válasszoló, kivan irva nagy betüvel hogy ezt a topicot csak 18 évesnél idősebb lány/fiúk tekinthetik meg...
2010. júl. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem már volt ilyen

vissza vágtam neki én is mondtam neki dolgokat nem épp kedvesen úgy ahogy ö....és akkor észrevette h az nem esik jól..otthon rá kiabált h mire volt ez jó és elmondtam neki h ö is ugyan ezt tete és csak érzékeltetni akartam vele h milyen érzés..és bocsánatot kérd de nem fogadtam el rögtön 1 hétig gürizett amíg megbocsájtottam..de rájött a dolgokra..

2010. júl. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha zavar, hogy kimondja, ami a szívén van, akkor veled van a baj. Én is ilyen vagyok... Nem hazudozom... Legalább nyugodt a lelkiismeretem. Attól függ, hogy miből kifolyólag az. Én meghúzom magam, de ha belém kötnek, szétszedem az illetőt, és nyíltan kimondom, ha bajom van. Ezért jön rám a "köcsög náci" minden kulturálatlan s*ggfej szájából...
2010. júl. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23:43 - gondolom te meg épp most töltötted be a 18-at, azért ilyen nagy a szád kisfiam
2010. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!