Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most ez pontosan mi volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most ez pontosan mi volt?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom összejött egy csajjal, egy kedves, szép,értelmes csajjal. A csaj egy bizonyos pontig többet beszélt velem msn-en mint a barátjával, nekem mondta el a gondjait, bánatait, és kérdezgette,hogy mi újság nálam mostanság nőügyileg...és ami még fontos: miután először találkoztunk, ő vett fel engem msn-re,azaz ő kereste velem a kapcsolatot,valamint a haverom mesélte,hogy áradozott,hogy mennyire jó barátja vagyok,és végre egy pasi,aki nem nyomul rá,hanem barátkozni akar vele...most akkor végülis engem is fűzött? Talán engem tartott volna kettes számú alternatívának(a pasijával 1 hónap múlva különválnak,-az ország két végében fognak tanulni,de ő itt marad Budapest közelében.)

Szerintetek akkor most ez mi is volt valójában? Nagyon fontos lenne,ezért légyszi csak értelmes válaszokat!Köszi.

21F


2010. júl. 28. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örül, hogy a pasija haverja az ő barátja is lehet. Aztán persze ki tudja
2010. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
te vagy a lelki szemetes ládája.
2010. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Minden hasznos info közelebb visz a megoldáshoz.
2010. júl. 28. 22:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha kifejezetten kiemelte, hogy de jó, hogy nem nyomulsz hanem barátkozol, akkor mit nem értesz? Barátkozni akar. Ebből lehet más később nem azt mondom, de ne értsd már félre ha még ki is jelentette, hogy de jó, hogy nem akarsz többet :S
2010. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem időrend sorrendben írtam le a történteket...de ez az egész helyzet,amit itt felvázoltam néhány mondatban,már leginkább egy labirintusra emlékeztet,amiből nagyon szeretnék már kikeveredni...
2010. júl. 28. 22:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Barátság?
2010. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos most már nagyon nem arra áll a zászló... igazából egy konfliktus rendezéshez kéne az infó. És szerintem,ahhoz,hogy meg tudjunk oldani egy problémát, előbb meg kell vizsgálnunk minden szemszögből.
2010. júl. 28. 22:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor több részlet kellene, mert ennyiből egyértelmű barátkozásnak tűnik.
2010. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát.. sztem valószínű az, amit te is írtál, hogy téged tartott második megoldásnak ha különválna a barátjától. ha bepróbálkozna majd meglátod. viszont ha neked tetszik ez a lány.... egy a baj. hogyha megtudja ezt az exbarátja, illetve a te haverod... hát sztem nem fog neki örülni :S
2010. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!