Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jön be a lányoknak az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön be a lányoknak az, ha a szerelmük semmibe veszi?

Figyelt kérdés
Szoval,ha már rendesen szól hozzá 1 srác 1 lányhoz akkor már le van sz4rva,már nincs semmi esélye,de ha bunkó akkor annál inkább, nagyobb esélye lesz...
2010. júl. 28. 19:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
azért amiért nektek sem kellenek azok a csajok akik futnak utánatok
2010. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Nem kell bunkóság a nőknek. A nőknek határozott, céltudatos férfi kell, aki leszarja mások véleményét. A sok puhapöts ezt keveri össze a bunkósággal, és néznek mint a lámák, mert nem értik, hogy most mi van. Pedig ez rohadtul nem ugyanaz, csak felületesen nézve hasonlít. Persze részemről maradhattok puhapötsök is, meg lehettek bunkók is, legalább több csaj marad nekem.

25/f

2010. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Sztem ez nem így van legalább is én nem vagyok ilyen:)

Utálom az ilyen pasikat akik bunkók és semmibe veszik a másikat:S Amugy nem csak olyan pasi tud parancsolni a nőnek meg vezetni stb aki bunkó nem kell ahoz bunkónak lenni legalább is sztem én az olyan pasikat kikerülöm

pl az olyanokat húú sziaa cica nem jössz velem?:/ Ez milyen már?:O:S

Sokkal jobb az h szia mizujs veled nem iszunk meg vmit stb..

Sztem csak az olyan "tiniknek" jön be akik azt hiszik hogy a pasinak bunkónak kell lenni és nem adhat túl sok szeretetet mert akkor nyálas blablabla..(N) Másnéven mondva Divatkurv*k:D Ne tegyetek minden lányt 1 kalap alá:)

16/L

2010. júl. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

Tegyük fel! Van egy párkapcsolat.

A pasi hívja a csajt...néha már annyiszor egy nap,hogy az már rengeteg,túl sok.

A csajnak egyszer már a terhére lesz az,hogy ennyit kell beszélni a pasival,ráadásul úgy,hogy néha téma is.

Ezért megunja...és az ilyenekre nem mondják,hogy bunkó srác.


De ha a pasi alig keresi a csajt,nem keresi annyiszor,akkor a csaj sem érzi azt,hogy a pasi a nyakán lógna,vagy hogy megfolytaná ezzel a szeretettel,amit ezzel fejez ki. Olyankr szerintem egy lány inkább kíváncsi lesz,hogy vajon most miért nem keresi annyiszor,meg semmi életjel...és ezért jobban érdeklődik a pasi iránt.


Én ezt így látom,így tapasztalom magamon.

Ha túl sokat keres,akkor nyűg. Ha annyit keres,ami tőle nem megszokott,tehát szerintem kevés,akkor elkezd érdekelni.

Ezek vagyunk mi.


16/L

2010. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Előző vagyok. Az egyik mondat,tehát,hogy sokat keresi a csajt a pasi,de nincs téma.
2010. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
ó én mit nem adnék, ha minden nap hívna a pasim.. de nincs pénze a telefonján sajnos. én nagyon örülnék, ha minden nap hallhatnám a hangját. nekem erre van szükségem.
2010. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
És ez hogy jött ide ?-.-'
2010. júl. 29. 19:35
 28/29 anonim válasza:

Ez csak egy példa volt. Mert,ha egy pasi nem hívja a csaját jó sokáig,akkor mindjárt jön,hogy hogy lehet ilyen,hogy nem is érdekli a saját barátnője,meg nem törődik vele eleget.


16/L

2010. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Csak éppren én em ez kérdeztem,mert ez már 1 kapcsolatban van, és nem az előtt :) szoval ne offolj :)
2010. júl. 31. 17:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!