Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jön be a lányoknak az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön be a lányoknak az, ha a szerelmük semmibe veszi?

Figyelt kérdés
Szoval,ha már rendesen szól hozzá 1 srác 1 lányhoz akkor már le van sz4rva,már nincs semmi esélye,de ha bunkó akkor annál inkább, nagyobb esélye lesz...
2010. júl. 28. 19:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
ez hülye kérdés.. mert nem is igaz -_-"
2010. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
39%
Mert a csajoknak az kell, hogy irányítsák őket. Az a kapcsolat, ahol a csaj a dominánsabb, nem fog sokáig tartani. Persze ezt nem fogják a mai csajok elismerni, de több ezer évet nem lehet kitörölni a kis agyunkból. Viszont nem bunkó hozzáállás kell nekik, hanem magabiztos, céltudatos és független. Vékony a határvonal, sokan félreértik.
2010. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te normális vagy? Hány éves vagy? Szerinted épeszű ember nem akkor boldog,ha törődik vele és szereti a szerelme?? Kinek esik az jó, ha kutyába se nézik, ráadásul pont az az ember, aki a legfontosabb? És mi az, hogy a lányoknak...?
2010. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:

én is ezt tapasztalom... elég gyakran...


15/f

2010. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Lyon ***** válasza:
A csajoknak kemény és határozott pasi kell, akiért ,,küzdeni,, kell. Hihetetlen, de így igaz. Sokszor azt szeretik, ha tényleg bunkó vagy velük.
2010. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
ez részben igaz.
2010. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Hát ez hihetetlen...pasik, tényleg ezt tapasztaljátok? Én lány vagyok, de nem értem a dolgot. Ilyenről még nem is hallottam, csak ezen az oldalon. Hát, így női szemmel is felettébb érdekes ez a mentalitás/elvárás.
2010. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Én nem a bunkóságot szeretem, hanem azt, ha nem adja oda magát a pasi, meg kell érte küzdeni... ja és nálam az a baj, hogyha megkaptam, utána már nem kell, mert úgy vagyok vele, hogy siikerült megszereznem, jöhet az újabb... :S
2010. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Köszi kedves 20:04 válaszoló, gratulálok te egy inkább kicenzúrázom h mi vagy, gyűlölni való a fajtád is!
2010. júl. 28. 20:07
 10/29 anonim ***** válasza:
én is teljes mértékben ezt tapasztalom,hogy a lányoknak a bunkó férfiak kellenek
2010. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!