Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jön be a lányoknak az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön be a lányoknak az, ha a szerelmük semmibe veszi?

Figyelt kérdés
Szoval,ha már rendesen szól hozzá 1 srác 1 lányhoz akkor már le van sz4rva,már nincs semmi esélye,de ha bunkó akkor annál inkább, nagyobb esélye lesz...
2010. júl. 28. 19:55
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Ha ez kell iylen leszek, csak aztán ne lepődjenek meg ha a lelkükbe taposok :)
2010. júl. 28. 20:10
 12/29 anonim ***** válasza:
Nehogy ilyen legyél!!! Kiknek akarsz megfelelni, ezeknek az agyatlan ribiknek, vagy a normálisabb csajoknak? Nehogy megváltozz!
2010. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

A lányok szerintem gyakran azért vannak egy-egy tahóval, mert imponál nekik a gondolat, hogy ők majd sikeresen betörik, megváltoztatják. Egy ilyen srác gyakran igen népszerű, a társaság központja, és ez presztizst is jelent annak, aki mellette van.

Ja, és még valami. Az ún. rendes fiúk gyakran azért "taszítják" a lányokat, mert félnek, hogy túl hamar túl komolyra fordulna vele a dolog. Férfi vagyok, úgyhogy mindaz amit leírtam, nyilván csak feltevés. De szerintem ahogy a férfiak, úgy a nők is félnek valahol a kötöttségektől.

2010. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
"ez részben igaz" remélem nem nekem szólt kedves kérdező mert 3 válasz is jött abban az időpontban:)
2010. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Barátom is ezt mondta, tapasztalatai szerint ez válik be a nőknél.
2010. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be, ha semmibe vesznek. én igénylem a szeretetet és törődést, és cserébe én is ilyen vagyok :)) ha egy pasi nekiállna bunkózni velem, nagyon csúnyán megbánná, utálom, ha egy fiú nem tisztel, nekem fontos, hogy egyenlő félként lehessünk egy kapcsolatban, szerencsére a párom tisztel és szeret engem, ahogy én is őt. nekem a magabiztos pasik jönnek be, de nem a bunkók. aki velem bunkó, azzal én is az vagyok, és attól az embertől undorodni fogok és nem fogok emberként tekinteni rá. én a rendes srácokat szeretem :))
2010. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.
2010. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Amikor jófiú voltam akadt egy-két csajom, amint -egy barátom tanácsára- "bunkó" lettem, egyből sokkal több csajom lett! Úgy tűnik, ez kell a nőknek...


34F

2010. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a volt barátnőm tartozott abba a fajtába mint a 20:04-es válaszolo, és tényleg undorito ez a viselkedés.. komolyan a mai lányoknak a gondolkodásával akkora nagy baj van, egy jo nagy pofon kéne a többségének h helyre rázodjon, de ugy vagyok vele h majd kapnak inkább az élettől.. hogy lehet egy lány ilyen? Teljesen elveszik belőlük a nőiesség, kimondott rendes csajt nehéz találni akivel lehetne komoly kapcsolatba kezdeni.. milyen szülő lesz ezekből később? Ahelyett h örülnének h van párkapcsolatuk, ráadásul rendes a fiu is, keresnek inkább mást mert ez már unalmas és nem menő a srác viselkedése.. akkor ezek tényleg szerelemből járnak valakivel? Mert sztem nem.. ezért is vagyok inkább egyedül. F 25
2010. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:

Ez szerintem sem semmibevevés kérdése.

Az egyetlen lényeg az, hogy a férfinek _nem_ az a dolga, hogy térden csússzon a nő előtt, kiszolgálja, meg mi egyéb.

Az a dolga hogy erős, céltudatos és domináns férfi legyen.

A gyengédséget a nőnek kell kezdeményezni, és nem a férfinek. :)

Én már csak ilyen ódivatú eszméket vallok...

2010. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!