Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
A barátom le akar menni Agárdra pár haverral. Ott lesz az a csaj aki szerelmet vallott neki. Ha akarok én is mehetek, de rossz előérzetem van. Nem tudom, hogy ez a rossz akkor történik, ha nem vagyok ott, vagy ha ott vagyok, vagy így is úgy is... A rossz megérzéseim eddig mindig bejöttek... 10 hónapja vagyunk együtt, a csajtól akkor se akarna semmit ha én nem lennék, de itt ez a megérzés... Szerintetek?
2010. júl. 28. 17:27
 1/5 Timi: ) ***** válasza:

A megérzésed=féltés,megkedvelted nagyon és nem akarod elveszíteni,ha teheted menj el vele,és érezzétek jól magatokat,ha nem mész,akkor pedig rághatod magad otthon ,hogy jajj most mit csinálhat,így inkább azt mondom menj te is.

23/L

2010. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem menj vele ha téged szeret akkor veled fog foglalkozni nem más nőkkel,ha nem és megcsal akk egy köcsög.
2010. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el! Ez egy remek proba hogy kideritsd tenyleg szertet e , es igy a bizalmadat is elvezni fogja ami talan megjobban megerositit a szerelmeben. Ha meg nem szeret akkor meg tokmindegy.
2010. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BlacktigerXXX ***** válasza:

Timi! :)


te nagyon sokat válaszolsz :)


igazi gyermekpszichológus vagy. Bírlak. xDDD

2010. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Én végül mégse mehettem, őt elengedtem... Tudtommal a másodunkatesója volt a csajjal... És azt mondta hogy legközelebb csak velem hajlandó elmenni :)
2010. aug. 12. 11:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!