Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves lányomat 19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lányomat 19 éves barátja miért kezdi hanyagolni?

Figyelt kérdés
Mindig azt akarja hogy a lányom menjen hozzá,kb.2hete. Eddig ő jött rendszeresen.Mindig kifogásokat keres amiért nemtud lejönni.Állítólag szereti és velünk is jó a kapcsolata.Ti mit gondoltok erről?Szex nincs köztük ezt megbeszélték hogy még túl korai lenne.
2008. nov. 22. 23:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azóta csak telefonon sms-eztek a helyzet nem válltozott,talán annyiban hogy próbálja tisztára mosni magát és a lányomat okolja.Azt írta azért nem jön mert a lányom nem ugrik mikor ő úgy gondolja,és hogy magának köszönheti ha vége lesz,de nem szakított vele csak nem keresi.Írt neki 1 sms-t hogy ha vele akar lenni jöjjön le de a fiú nem jött és azóta nem is jelentkezett.Ez vasárnap délután volt.Én azt tanácsoltam neki hogy lépjen tovább mégha most ez fájó is.Nemtudom meddig megy ez így,de csak őrli magát.
2008. nov. 24. 22:21
 12/14 anonim válasza:
hihetetlennek tarom hogy mint anya ezt a kérdést teszed fel! én örülnék ha lányom esze a tanuláson járna! szerintem te vagy a 14 éves lány csak félsz hogy milyen válaszokat kapsz pedig én így itéllek el jobban!!
2008. dec. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szijja, mizujs? Puszii
2008. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az utólsó előtti válaszadónak üzenem nem én vagyok a 14 éves lány és szerintem még mindig jobb ha nem tiltom mintha titokban a hátam mögött csinálna bármit is a lányom.Az a te magánügyed hogy elitélsz-e engem túlságosan nem érdekel mert énhozzám bizalommal fordul a lányom és nekem ez a fontos.Egyépként nem megy a tanulás rovására mert ez az egy kikötésem volt.De kérdezem én azokkal eggyet értesz akik nem foglalkoznak a gyerekükkel és azt csinálnak amit akarnak?
2008. dec. 4. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!