Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet egy ideig hanyagolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet egy ideig hanyagolni?

Figyelt kérdés

Egy hete járok a barátommal, akit nagyon szeretek, és azt hiszem, Ő is engem, de kicsit zavar, hogy a napokban alig ír msnen, teljesen hanyagol, és a mára megbeszélt talinkat is "elfelejtette". Most úgy döntöttem, nem lépek fel msnre 1-2 napig, (mert amúgy minden nap szoktunk msnezni) és megnézem, hogy hiányol-e, vagy bármi... Úgy gonolom, az Ő dolga, hogy keressen, nem az enyém, hogy folyton kérdezgessem, mikor talizunk?... Pár napja megbeszéltük, hogy ma talizunk, de nem mondtunk konkrét időpontot, vagy helyszínt, gondoltam majd még megbeszéljük addig, de azóta nem hozta fel, ebből gondolom, hogy talán nem is akar talizni. Ha pedig nem akar talizni, akkor jobb is, hogy nem talizunk, mert csak mégjobban belezúgnék, és az nekem nem lesz frankó ha Őt meg már nem is érdeklem. Ti mit gondoltok? Ha pár napig hanyagolom, nem lépek fel msnre, akkor eszébe fog jutni, hogy ÉN vagyok neki?

16/L


2009. dec. 12. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:

ha akar teged akkor keresni fog;)

nagyon helyes

2009. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha igazán akar,akkor majd keres téged;)

Minden úton-módon megpróbál Veled beszélni,hogy mikor,hol talizzatok;)

2009. dec. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így van, ha szeretne bármit is tőled, akkor keresni fog, nagyon jól csinálod, ha nem keresed!

Ha nem keres nézz új pasi után, még bőven előtted az élet! :)

2009. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2009. dec. 12. 15:21
 5/6 anonim válasza:
Van 1 ilyen mondás ha vki akar vkitől vmit akk lépni kell a másik felé.tehát ha ő nem tesz semmit akk hagyd sztem a fenébe!!! de ha még se bírnád ki akk lehet h neked kellene tenned vmit h mégis talizzatok vagy megbeszéljétek a dolgokat....
2009. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hány éves a barátod?
2009. dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!