Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves lányomat 19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lányomat 19 éves barátja miért kezdi hanyagolni?

Figyelt kérdés
Mindig azt akarja hogy a lányom menjen hozzá,kb.2hete. Eddig ő jött rendszeresen.Mindig kifogásokat keres amiért nemtud lejönni.Állítólag szereti és velünk is jó a kapcsolata.Ti mit gondoltok erről?Szex nincs köztük ezt megbeszélték hogy még túl korai lenne.
2008. nov. 22. 23:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
A 19 éves fiúcska valószínűleg rájött,hogy nem a te 14 éves lányod kell neki,hanem valami érettebb szinte már nő,és nem egy gyerek.De ehhez nem kell pszichológusnak lenni,hogy rájöjj...
2008. nov. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Jah és azt még kihagytam,hogy ha annyira megbeszélték,hogy korai a szex,akkor szerintem szerintük annyira nem is korai...legalábbis a fiú szerint biztos nem korai,nem véletlenül jár hozzá a lányod.:S
2008. nov. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én biztos vagyok abban hogy nem történt köztük semmi szexuális dolog.Ismerem a lányomat és 100%-ban bízok benne.Mindent megbeszélünk és pont a csalódástól szeretném megmenteni.Ő sem tudja mire vélni a dolgokat mert mielőtt elkezdtek járni megmondta hogy szexről szó sem lehet.Még ahoz fiatalnak érzi magát és nem akarja azt amit más lányok,hogy fejest ugorjon az életbe csak azért ,hogy nagyobbnak tünjön.Őnem az a tipus mint a legtöbb tinédzser lány.
2008. nov. 23. 00:13
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a barátja rájött, hogy nem tudja megtörtni a jeget...
2008. nov. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy van benne valami csak egy anyának nehéz a helyzete ilyenkor.Én csak a jót akarom neki és nehéz tanácsot adni ilyen helyzetben.
2008. nov. 23. 00:33
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szintén 19 éves volt az első barátom, amikor én 14 voltam. Nagyon tetszett, szédítő volt vele az első csók :), de 2 hét után "elhallgatott", és érdekes módon az apukája többször azzal fogadott, hogy nincs otthon. Akkor meg még mobiltelefonok se voltak... Intézhette volna kevésbé sunyi módon is a szakítást :S

De tény, hogy egy 14 éves lányhoz nem 19 éves fiú illik, és lehet, a srác erre most jött rá, és csökkent a lelkesedése, ezért akar ő kevesebb energiát belefektetni a kapcsolatba.

És igen, az is benne lehet, hogy abban bízik, Tőled távol talán a megbeszéltek is a távolba vesznek... :S

2008. nov. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy én ismertem félre a fiút?
2008. nov. 23. 00:53
 8/14 anonim ***** válasza:

Hagyd már a fiatalokra a dolgot. Nem tudod megvédeni a csalódásoktól, inkább most tanuljon belőle, mint huszonéves fejjel.

A srác meg inkább elszánt volt, hogy legalább megpróbálta egy ilyen fiatal lánnyal, amikor meg látta, hogy nem megy, akkor nem zavarja el a fenébe, bunkó módon.


Amúgy meg összeomlana benned a bizalom, ha lefeküdne a barátjával? Olyan szörnyű dolog lenne? Mert így biztos lehetsz benne, hogy Te leszel az utolsó, aki megtudja, hogy a lányod már nem szűz.

2008. nov. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én 16vagyok, de egy 19éves pasi azért szakított velem, h ő gyereket akar 2év múlva, és h az velem nem lehetséges..

Am változo ez,mert vannak érett gondolkodású 19évesek, és vannak olyan 19évesek akik a lányoddal egy szinten gondolkoznak. Én elhiszem h a lányod nem olyna, én se vagyok olyan lány..még szűz vagyok, pedig voltam már szerelmes.. Most elmondok pár tapasztalatot..háth abbol letudsz vonni vmi következtetést..

Szal volt olyan kapcsolatom h a pasi 2évvel volt idősebb(14éves voltam mikor elkezdtünk járni, és 16mikor végleg szétmentünk) Viszoont 5honapig volt igazi járás..utána már olyna volt h ő honapokig magamra hagyott, mondván h neki szabadság kell, sztem ő még éretlen volt a kapcsolatra(ha minden igaz ő nem volt az idő alatt más csajokkal) Meg nem tudom miért ő félt a szextől, a kötődéstől, egyszoval mindentől ami annyi idő utána már jo lett volna.


Akkor volt egy 10évvel idősebb pasim..hát ő tette a szépet, és mellettem még volt pár akivel csak szexeltek..


Am sztem ha a pasi tényleg szereti a lányodat, akkor emiatt nem fogja ott hagyni(h nincs szex). Viszont ha otthagyja, akkor sose bánjátok, tudom h nehéz, én is sokat sírtam már pasi miatt..de ha ennyire nem becsül meg vki vkit akkor az később csak rosszabb lesz. És gondolom a lányodnak ő első pasi..tehát most majd lehet h ugy érzi h sose talál jobbat, meg h neki csak ő kell stb..igen nekem is 2évembe telt elfelejtni, de most ugy néz ki h sikerült.

Ám én is fua helyzetbe vagyok, mert akit 2évig szerettem, előtte az öccsével jártam..de nem tudtam h tesok amikor megtetszett..és most meg ugy néz ki h megint összejövök a tesojával..

Am rem nem lesz ott semmi gond és olyan lesz a pasi mint régen.

Majd írj h mi történt.

Puszi

2008. nov. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
tanácsold a lányodnak, hogy beszéljék meg, sokat segit, de ne akard a részleteket, majd látod rajta, hogy sikerrel jártak-e, de tényleg meglehet, hogy a fiú vágyik a szexre, akármennyire szereti a lányod, ha ki is várja, amig felkészül a leányzó is, esetleg te, akkor is flusztrálja szerintem...
2008. nov. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!