Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam a 16 éves lányomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a 16 éves lányomat hogy egy 23 éves fiúval legyen együtt?

Figyelt kérdés
Régóta barátkozik ezzel a fiúval, egy baráti társaságban vannak, így már sokat hallottam róla. Rendes fiúnak tűnik (az elmondottak alapján). Nemrégóta elkezdett célozgatni a lányom, hogy mi szólnék hozzá, ha ők ketten együtt lennének. Kétségbe vagyok esve, nem tudom, hagyjam-e ezt neki. Ha megtiltom, akkor titokban fogják csinálni. Egyébként rendes fiúnak tűnik, de mégis tartok a dologtól a korkülönbség miatt. Nem igazán örülök neki. Mit kéne tennem?
2010. júl. 5. 15:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Sztem hagyd neki, de csak ha bemutatja neked meg ilyesmi...
2010. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
azt irtad h ha megtiltod akkor titokban fogják csinálni. akkor inkább elötted csinálják mint a hátad mögött.
2010. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
47%

hagyd persze


Már úgyis túl vannak a dolgon, a kislány már nagylány.

2010. júl. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nagy korkülönbség szerintem.Egytársaságba járnak, közös a téma vszínűleg, ne izguld túl, ha rendes is.Valószínű h nem érzi magát 23nak, inkább 19nek:D
2010. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megtiltod, akkor is csinálja, csak Te nem fogsz róla tudni. Úgyhogy nem nagyon érdemes "korlátozni" így, de azért beszélgess el vele fiúkról, kapcsolatokról egy kicsit, az sosem árt.
2010. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
20 éves srác vagyok, 17 éves koromban volt egy lány barátom, aki 15 volt és 20 volt a pasija. jártak vagy másfél évig meg szexeltek is, de aztán a csaj rájött magától, hogy gáz a srác és otthagyta. azóta éretten gondolkodik a párkapcsolatokról, szóval összességéban nem ártott neki...
2010. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
16 éves a lányod, kezdi élni az önálló életét. Jól látod a helyzetet, eltiltani úgysem tudod őket, mert akkor majd titokban találkozgatnak és a lányoddal való viszonyod is könnyen megromolhat. Szerintem a legtöbb amit tehetsz, hogy a lányod "barátnője" maradsz, ha bizalmas a kapcsolatotok mellette fogsz tudni állni akkor is ha végül csalódik a srácban. Vannak dolgok amit az ember a saját kárán tanul meg, mert a fiatal megy a saját feje után és csak később kap észbe, hogy lehet hogy a szülőnek igaza volt. Sajnos nem védheted meg mindentől. Szerintem ne vidd túlzásba a fiúval való ellenszenvet a kora miatt, ha tényleg rendes még az is lehet, hogy egy normális kapcsolat lesz belőle és nem fogja kihasználni a lányodat, de ha fülig szerelmes bármit is mondasz nem fog hallgatni rád. A tiltással meg végképp nem mész semmire.
2010. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
le akarja fektetni.. ennyi.. :S
2010. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

egy felelőtlen 16 éves is teherbe tudja ejteni és egy komoly gondolkodású 23 éves is tud rá vigyázni

sőt egy éretteb fiú már valószínűbb, hogy nem csak azt akarja

2010. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
+b
2010. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!