Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam a 16 éves lányomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a 16 éves lányomat hogy egy 23 éves fiúval legyen együtt?

Figyelt kérdés
Régóta barátkozik ezzel a fiúval, egy baráti társaságban vannak, így már sokat hallottam róla. Rendes fiúnak tűnik (az elmondottak alapján). Nemrégóta elkezdett célozgatni a lányom, hogy mi szólnék hozzá, ha ők ketten együtt lennének. Kétségbe vagyok esve, nem tudom, hagyjam-e ezt neki. Ha megtiltom, akkor titokban fogják csinálni. Egyébként rendes fiúnak tűnik, de mégis tartok a dologtól a korkülönbség miatt. Nem igazán örülök neki. Mit kéne tennem?
2010. júl. 5. 15:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
38%

A tiltásból valóban nem származna semmi jó. Kérd meg, hogy mutassa be neked a fiút, így alkalmad nyílik megismerni. Persze nem ártana többször is találkoznod az illetővel, mert egy alkalom után még nem tudsz teljes képet kapni róla. Aztán, ha úgy ítéled meg, akkor nyugodtan hagyd őket.

Bár a korkülönbség miatt valóban nem kellene, hogy párkapcsolat alakuljon ki köztük... Talán ezt is megpróbálhatnád megértetni a lányoddal.


23 N

2010. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
mind1, akkor se 1 23 éves ne 1 kislánnyal kezdjen már.. mikor lesz 16 a csaj? mert ugy már elfogadhatóbb..
2010. júl. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szó sincs arról, hogy a fiú is akarná a dolgot. Mi van, ha a lányod csak eljátszott a gondolattal, mert neki tetszik a srác? A fiú pedig lehet, hogy csak úgy tekint rá, mint egy kislányra.
2010. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Már betöltötte a 16-ot, lassan 17.

Biztos, hogy alakul köztük valami, együtt szoktak elmenni bulizni is (persze nem ketten, hanem a társasággal, ott vannak a lányom barátnői is és a bátjya, tehát így nem féltem annyira). Ha későn jönnek meg este akkor haza szokta hozni a fiú kocsival. Lehet, hogy túl sokat engedek, de megbízom a lányomban, csak ez most egy kicsit elbizonytalanított. Eddig azt hittem, csak barátok. Tanácstalan vagyok.

2010. júl. 5. 15:38
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, de sok szülő nem gondol arra,hogy sok 15-16 éves fiú csak menőzik a barátai előtt hogy van csaja. Vagy akár fogadnak hogy ki-kit szerez meg és fekteti le.

Egy 20-23 meg talán szerelmes is tud lenni ;)

2010. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg lassan 17 ... pláne mit kell félteni ...
2010. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Egy 16 évessel is ugyanazt csinálná, csak felelőtlenebbül.
2010. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egy 23 éves srác jön be, és idén töltöm be a 18-at. Eleinte kicsit féltem vele találkozni, mert igazából neten ismerkedtem meg vele miután kiderült, hogy egy utcába lakunk, de rájöttem már az első beszélgetés során, hogy egy rendes srác. Tévhit, hogy minden 23 éves vagy 20 feletti pasinak arra kell egy lány. Sztem hagyd, hogy a lányod járjon vele. Én a magam példáján mondhatom, hogy ha eltiltanának a szüleim tőle akkor tuti nem vetnék véget a kapcsolatnak. Szüleim igazából még nem is tudnak róla:) Nem is tudom hogyan adagoljam nekik, mondjuk sztem 5 év annyira nem sok. Meg a te lányod és a srác esetében is nem a kor a lényeg, hanem hogy van közös téma meg jól érzik magukat, inkább örülj, hogy a lányod boldog.
2010. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha ennyit mesél a lányod, akkor valószínűleg jó a viszonyotok, bízik benned, azért mondja el azt, amit.

Ha azok után, hogy megbízott benned, te eltiltanád a fiútól, valószínűleg a kapcsolatotok is megromlana, és ő ugyanúgy találkozna, összejönne, szexelne a fiúval.


Tehát eltiltani igazán nem tudod.


Rajtad áll, hogy megtartod a lányod bizalmát, vagy sem.

17/L

2010. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
nem értem, h miért kell lepontozni.. ez a véleményem. de ha tudnátok olyat, h olvasni.. akkor arra is rájöhettetek volna, h azt is irtam, h ha már 17 éves lassan, akkor annyira nem gáz, sztem. amugy apukám mindig azt mondta, h a lányok ebben a korban a legszebbek.. nem tom, h miért mondta, mindig is vártam, h 17 legyek, de most, 20 évesen, érettebb fejjel szebbnek érzem magam.. :) ezt csak ugy hozzátettem.. :)
2010. júl. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!